Opinie

  1. Dawid Plicko ★★★★★

    Na mapie lokalnych kebsiarni jasna gwiazda. Mięso to nie jakiś mielony pies, wręcz przeciwnie - jest smaczne. Ceny baaaardzo uczciwe. No i frytki, porcja duża i bardzo dobre. Warto wracać!

  2. Mariusz Groszczyk ★★★★★

    Pan z obsługi bardzo miły, robiąc kebaba można dodać składniki wg własnych potrzeb, gdy poprosiłem o dodatkową serwetkę nie było z tym żadnego problemu. Jadłem lawasz z kurczakiem i było ok. Sos ostry mógłbybyć ostrzejszy

  3. Aniaa a ★☆☆☆☆

    Żulownia. Kebab zalany sosem totalnie, a mięso jakby suche zostające w zebach. Jeden pijany Pan w lokalu zapytał mnie dlaczego się nie uśmiecham. Otóż nie było powodu... Dramat.

  1. Maciej Łuczak ★★★★★

    Najlepszy kebab jaki jadłem w życiu! Mięso i dodatki mega dobre i obsługa również mega miła wystrój też ok. polecam serdecznie

  2. Dominik Wolsztyniak ★★★★★

    To tak, mięsa z kurczaka nie było, także mesany mesany nie wchodził w grę. Ale samego kurczaka jadłem wcześniej i mi nie szkoda. Był średni. Ale kraftowy. Mała tortilla, wołowina, sosy mix. Najlepszy kebab w okolicach Nysy. Mięso wyższej jakości niż każdy nyski kebab o dwa poziomy. Cena niższa. Szkoda, że pół h drogi.

  3. Domin Bolo ★★★★★

    To tak, mięsa z kurczaka nie było, także mesany mesany nie wchodził w grę. Ale samego kurczaka jadłem wcześniej i mi nie szkoda. Był średni. Ale kraftowy. Mała tortilla, wołowina, sosy mix. Najlepszy kebab w okolicach Nysy. Mięso wyższej jakości niż każdy nyski kebab o dwa poziomy. Cena niższa. Szkoda, że pół h drogi.

  1. Arkadiusz Ł ★★★★★

    Miejsce gdzie można zjeść całkiem niezły kebab. W zestawie mięso z cienkimi frytkami (niewysuszonymi na wiór) oraz surówką. Miła I szybka obsługa. Lokal nieduży ale zadbany i czysty z kilkoma stolikami do siedzenia oraz zadbaną ubikacją. Cena za kebab na talerzu atrakcyjna a dania duże tak więc można się najeść nie wydając przy tym fortuny. Obok znajduje sie parking z kilkoma miejscami wiec będąc przejazdem mozna przy samym lokalu zostawic samochód. Polecam.

  2. Henry Mitraszewski ★★★★★

    Kraftowy kurczak i bardzo dobrze wypieczone pieczywo! 13 min dostawa. Polecam. Dużo kebsuow w mieście powinno się uczyć od nich. PS. Dzisiaj poszliśmy do lokalu

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MARBAR Kebab?

MARBAR Kebab znajduje się przy Krótka 5, 48-210 Biała, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MARBAR Kebab?

Można skontaktować się z MARBAR Kebab pod numerem +48 784 554 441

Jak można dotrzeć do MARBAR Kebab?

Do MARBAR Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements