Opinie

  1. Jerzy Nowosielski ★★★★★

    Miła obsługa, profesjonalne leczenie

  2. Ryszard Bałucki ★★★★★

    Z całego serca polecam gabinet stomatologiczny Katarzyny Rączy! To miejsce, w którym od razu czuć pełen profesjonalizm, a jednocześnie ciepłą i przyjazną atmosferę. Pani Katarzyna to wyjątkowa specjalistka – nie tylko świetnie leczy zęby i dba o każdy szczegół, ale też wykonuje implanty, co jest ogromnym atutem, bo w tej okolicy mało kto się tym zajmuje na tak wysokim poziomie. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu mogę znów uśmiechać się bez skrępowania. Każda wizyta przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze, a efekty przerastają oczekiwania. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka naprawdę dobrego stomatologa! Ryszard

  3. Katarzyna Kaczkowska ★★★★★

    Wizyta u Pani dr Kosińskiej, bardzo polecam. Sprawne i bezbolesne przeprowadzenie zabiegu w miłej atmosferze :)

  1. Katarzyna Bandura ★☆☆☆☆

    Wizyta na cito u pani Radeckiej:cena 600zl ( !!!) znieczulenie 50zl, zdjecie 150z zl a 400zl material poniewaz cytuje " poszlo bardzo duzo materialu". O kazdym z wyzej wymienionych elementow, ktore zlozyly sie na ostateczna cene zostalam poinformowana PO zabiegu a nie przed jaki bylby ewentualny koszt. Cena zwalila z nog!pozostaje duzy niesmak z powodu ludzkiej nieuczuciwosci.W miedzyczasie dostalam propozycje zalozenia korony& nalewania zeba...NIE DZIEKUJE! P.S.okazuje sie ze prawda jest bardzo niewygodna poniewaz Pani Radecka DZWONI do pacjentow i prosi o zmiane opini (wykasowanie inaczej sama to zrobi) na Google.

  2. Karolina Żmuda ★☆☆☆☆

    Nie polecam niestety! Wczoraj odbyła się wizyta kontrolna naszych dzieci...zresztą nie pierwsza w tym gabinecie lecz niestety ostatnia (z usług korzystaliśmy również z mężem) Wizyta naszego 4,5 letniego syna przeszła pomyślnie lecz gdy przyszedł czas na 3 letnia córkę zakrywała buzię rączkami i kiwała głowa,że nie chce (nie krzyczała,nie płakała poprostu nie chciała pokazać zębów) Pani doktor stwierdziła , że nic na siłę i dla mnie i dla mojego męża jest to zrozumiałe ponieważ nie chce żeby moje dziecko miało traumę związana z stomatologiem...ku naszemu zdziwieniu przy płaceniu za wizytę ta sama Pani doktor powiedziala "dziecku należy się kara i wyciągnięcie konsekwencji za takie zachowanie"...zatkało mnie i mojego męża..jak lekarz może mówić coś takiego jeszcze przy dzieciach...totalny brak profesjonalizmu!

  3. Michalina Biernacka ★★★★★

    Cena za wyrwanie ósemki niska. Profesjonalnie, szybko i miła atmosfera. Przyjęła mnie z bólem zęba bardzo szybko mimo dużych kolejek. Polecam.

  1. Alina Malina ★★★★☆

    Usługi na wysokim poziomie. Dosyć drogo, za wszystko trzeba płacić, nawet jeśli jest się stałym pacjentem. Czasami, pomimo umówionej godziny, trzeba czekać dość długo na swoją kolej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rączy Katarzyna, lek. stomatolog?

Rączy Katarzyna, lek. stomatolog znajduje się przy Kombatantów 16, 48-200 Prudnik, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rączy Katarzyna, lek. stomatolog?

Można skontaktować się z Rączy Katarzyna, lek. stomatolog pod numerem +48 774 364 203

Jak można dotrzeć do Rączy Katarzyna, lek. stomatolog?

Do Rączy Katarzyna, lek. stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements