Opinie

  1. M S ★☆☆☆☆

    Umawiając chłopaka do Pani chirurg na wyrwanie korzeni nie spodziewałam się czegoś takiego .1,5 h na fotelu ( znieczulenie praktycznie nie działało ) później stwierdzono stan zapalny ,wyszedł z receptą na antybiotyk i termin na kolejną wizytę bo nie dała Pani rady . Zrezygnował i skorzystał z innego gabinetu gdzie wyrwanie trwało 3 minuty.Nie polecam

  2. Przemek Nogaj ★★★★★

    Cudowne podejście do pacjenta - całemu zespołowi udało się "odczarować" niechęć do wizyt w gabinecie stomatologicznych i zdarzały się chwile, gdy w trakcie zabiegu byłem tak zrelaksowany, że prawie zasypiałem :). Jakość usług - świetna, gabinet doskonale wyposażony, z każdą wizytą obserwuję wprowadzane zmiany i nowości. W przypadku dodatkowych pytań lub komplikacji - zawsze można liczyć na pomoc.

  3. Luka byku ★★★★★

    Bardzo pozytywnie zaskoczony. Profesionalne podejście i umiejętności a najważniejsze przedewszystkim spokuj podczas wykonywanego zabiegu tlumaczenie wyjaśnianie kazdej wątpliwosci pomaga zmniejszyć stres wywołany traumami do dentystów z dzieciństwa.polecam

  1. Malgorzata Nastasowska ★☆☆☆☆

    Niestety, ale polityka traktowania pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Zgadzam się z "przedmówczynią" - spotkała mnie bardzo podobna sytuacja. Poinformowałam, iż nie mogę przybyć na wizytę (sytuacja losowa) i zostałam umieszczona na "czarnej liście". Następnie dwukrotnie rozmawiałam z Panem z recepcji, który obiecał, że porozmawia z Panią doktor i poinformuje mnie czy mogę jednak umówić się na kolejną wizytę... na informację zwrotną czekam od czerwca! Ps. I Pan mógłby się odrobinę uśmiechnąć, bo rzeczywiście do sympatycznych nie należy.

  2. Lidia Wu ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o Panią dentystkę bez zastrzezen, pełen profesjonalizm. Natomiast jak w każdym ‚biznesie’ poza cenami równie ważne jest podejście do klienta. Pan na recepcji oraz jego podejście do klienta pozostawia wiele do życzenia…. Bardzo grubiański, aż odrzuca sam do korzystania usług z jego salonu…. Polecam zmienić nastawienie trochę do ludzi (klientów) to dzięki nim Państwo zarabiacie. Salon czyściutki, nowiutki co jest dużym plusem, natomiast jak napisałam wyżej obsługa, która jest niemiła aż sama wysyła klientów/ pacjentów gdzie indziej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zwolińska Dent&Beauty?

Zwolińska Dent&Beauty znajduje się przy Rynek 38, 48-340 Głuchołazy, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zwolińska Dent&Beauty?

Można skontaktować się z Zwolińska Dent&Beauty pod numerem +48 570 736 803

Jak można dotrzeć do Zwolińska Dent&Beauty?

Do Zwolińska Dent&Beauty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements