Bardzo tanio i bardzo dobre lody. Serdecznie polecam wspierać ten biznes.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Piechaczek ★★★★★
-
Marek Wiench ★★★★☆
Niezłe lody, ale bardzo rozwodnione jak na lody włoskie. 8 zł za porcję, która tylko z nazwy jest duża
-
Marcin Woźniak ★★★★☆
Trochę dziwnie, trochę fajnie, porcja spoko, chociaż chrzczona :) A tak bardziej szczegółowo: za 7zł porcja lodów (lodów, nie loda, na litość boską :D) włoskich całkiem spoko. Mało śmietankowa, więc raczej z tych tańszych mas robiona.
-
Kasia ★★★★★
Pyszne lody włoskie. Dostępny smak borówkowy - rzadko spotykany!
-
D C ★☆☆☆☆
Lody arbuzowe okazały się winne po od czekaniu aż nikogo w kolejce nie będzie aby zwrócić uwagę, Pani upierała się że smakują normalnie owocowo. Wyraźnie czuć było nie normalny smak arbuza a winny po kilku łyżeczkach strasznie się odbijał, dodam że to nie były nowo rozpoczęte lody a końcówka. Dla mnie osobiście nie byłoby problemu jakby reklamacja została w jakiś sposób sprawdzona a lody wyciągnięte z za witryny nie oczekiwałam nic więcej.
-
Agata Kubik ★★★★★
Bardzo dobre lody, duże porcje i cena nie wygórowana. Spokojnie można zabrać dziewczynę na randkę i nie zbankrutować. Smaki zmieniają co jakiś czas, ciekawy smaki jaki próbowałam to lawendowe, trochę odrobine zbyt cytrynowe niż malinowe, ale ogólnie polecam. Zawsze wracam!
-
JM ★★★★★
Lody pierwsza klasa. Bardzo smakowały, duży wybór różnych smaków. Miła i uprzejma obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lody "MALINA"?
Lody "MALINA" znajduje się przy Korfantego 5, 48-340 Głuchołazy, Opolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lody "MALINA"?
Do Lody "MALINA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku