Opinie

  1. Mkor123 ★☆☆☆☆

    Mąż zakupił piersi z kurczaka oraz mięso mielone ,wszystko trafiło do kosza ponieważ śmierdziało...

  2. Ee Yy ★★★☆☆

    Sklep jako sklep super, ale pani w dziale mięsnym (Wysoka blondynka) Najpierw grzebała palcem w buzi, potem nie myjąc rąk przetarła blat ścierką przez którą później chciała nam podać mięso, po zwróceniu pani uwagi, Pani odłożyła ścierkę i gołą ręką którą wcześniej grzebała w buzi podała mięso. OKROPNE Przez tą panią nie kupuję już mięsa w tym sklepie

  3. Danuuta Szczedzina ★★★★★

    Lubię robić zakupy miła obsługa ,towar super ,panie w kasach szybko i sprawnie załatwiają klientów polecam

  1. Gerard Majewski ★★★★☆

    Ładnie ujęcie tematu w kwestii ekspozycji towarów

  2. Magdalena Dural ★★★☆☆

    Mały sklepik w którym często robię zakupu i małe polecam

  3. Barbara ★★★☆☆

    Odradzam mięso, wędliny, nabiał i surówki. Nie jest na tym stanowisku najczyściej. Jeżeli wędlina to tylko oryginalnie zapakowana

  1. Barbara Krz ★★★☆☆

    Odradzam mięso, wędliny, nabiał i surówki. Nie jest na tym stanowisku najczyściej. Jeżeli wędlina to tylko oryginalnie zapakowana

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep?

Sklep znajduje się przy Droga Krajowa 40, 48-340 Głuchołazy, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sklep?

Do Sklep można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements