Mąż zakupił piersi z kurczaka oraz mięso mielone ,wszystko trafiło do kosza ponieważ śmierdziało...
Opinie
-
Mkor123 ★☆☆☆☆
-
Ee Yy ★★★☆☆
Sklep jako sklep super, ale pani w dziale mięsnym (Wysoka blondynka) Najpierw grzebała palcem w buzi, potem nie myjąc rąk przetarła blat ścierką przez którą później chciała nam podać mięso, po zwróceniu pani uwagi, Pani odłożyła ścierkę i gołą ręką którą wcześniej grzebała w buzi podała mięso. OKROPNE Przez tą panią nie kupuję już mięsa w tym sklepie
-
Danuuta Szczedzina ★★★★★
Lubię robić zakupy miła obsługa ,towar super ,panie w kasach szybko i sprawnie załatwiają klientów polecam
-
Gerard Majewski ★★★★☆
Ładnie ujęcie tematu w kwestii ekspozycji towarów
-
Magdalena Dural ★★★☆☆
Mały sklepik w którym często robię zakupu i małe polecam
-
Barbara ★★★☆☆
Odradzam mięso, wędliny, nabiał i surówki. Nie jest na tym stanowisku najczyściej. Jeżeli wędlina to tylko oryginalnie zapakowana
-
Barbara Krz ★★★☆☆
Odradzam mięso, wędliny, nabiał i surówki. Nie jest na tym stanowisku najczyściej. Jeżeli wędlina to tylko oryginalnie zapakowana
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep?
Sklep znajduje się przy Droga Krajowa 40, 48-340 Głuchołazy, Opolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Sklep?
Do Sklep można dotrzeć, korzystając z poniższego linku