Opinie

  1. Elżbieta Łoś ★★★★★

    Słodką Manufakturę w Nysie to miejsce, które łączy wyjątkową kreatywność i świetny smak. Słodkości które są tam teorzone, wyglądają jak dzieła sztuki — i co ważne, smakują równie dobrze. Zamówienie zrealizowane zgodnie z ustaleniami — zarówno pod względem stylu, jak i terminowości. Polecam Słodką Manufakturę z Nysy każdemu, kto szuka czegoś więcej niż standardowy wypiek — to zdecydowanie miejsce z pasją i wyczuciem. Dziękuję ❤️

  2. Beata Majewka ★★★★★

    Przepyszne monoporcje .Cuda .Wyjątkowe smaki każdego ciastka.Gorąco polecam

  3. Leo Xoxo ★★★★★

    Słodka Manufaktura to prawdziwa boskość❤️ wszystko, tam jest nie tylko piękne, ale i przepyszne. Torty dekoracyjne zachwycają wyglądem, każdy detal jest dopracowany, a przy tym smakują tak, że można je jeść bez końca. Widać, że są robione z pasją i miłością do swej pracy. Klasyczne połączenia, jak i bardziej nowoczesne smaki zawsze wychodzą świetnie. Dobre na każdą okazje. Monoporcje to mini dzieła sztuki – idealne na spotkania rodzinne czy różnorodane przyjęcia, ładnie wyglądają na stole i znikają w mgnieniu oka. Bardzo cenię profesjonalne podejście i to, że zawsze można liczyć na pełną realizację zamówienia oraz świetny kontakt. Torty i inne słodkości można zamówić też na dowóz co także jest dużym plusem. To cukiernia, do której wracam z przyjemnością i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego i magicznego. ❤️❤️❤️

  1. Asia ★★★★★

    Zamówiliśmy tort ślubny i był po prostu bajeczny! Nie tylko wyglądał przepięknie – dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy – ale też smakował obłędnie. Każdy z gości chwalił jego lekkość i wyważony smak. Współpraca z Panią Jolą to sama przyjemność – świetny kontakt, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Dziękujemy za cudowne dopełnienie naszego wyjątkowego dnia!

  2. Magdalena ★★★★★

    Najpiękniejsze torty, cudowne słodkości. Polecamy z całego serca!

  3. GRAZYNA SWIDERSKA ★★★★★

    Najlepsze słodkości w Mieście . Smaczne , piękne i na naturalnych składnikach. Torty , monoporcje , słodkie stoły i to co sobie zamarzysz. Wszystko przygotowywane indywidualnie pod każdego klienta , dopracowane w każdym calu . Pani Jola wkłada całe swoje serduszko w każdy kawałeczek słodkości. Wielokrotnie nagradzana w mistrzostwach ogólnopolskich. Godna zaufania osóbka . A co ważne przystępne ceny . Polecam bardzo

  1. Aleksandra ★★★★★

    Piękny i przede wszystkim smaczny tort! Jedno z niewielu miejsc, gdzie można samodzielnie wybrać smaki :) bardzo polecamy!

  2. Karolina Grunt ★★★★★

    Pyszny tort. Lepszego nie jadłam. Z Panią Jolą kontakt bardzo dobry. Doradzi , pomoże. Polecam nie tylko torty ale i inne słodkości. Bezy, monoporcje, tartaletki . Same pyszności. Polecam polecam polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Słodka Manufaktura?

Słodka Manufaktura znajduje się przy Janusza Korczaka 10a, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Słodka Manufaktura?

Można skontaktować się z Słodka Manufaktura pod numerem +48 605 249 665

Jak można dotrzeć do Słodka Manufaktura?

Do Słodka Manufaktura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements