Kasowniki w starszych autobusach tak kasują bilet, że prawie nie da się zobaczyć daty. Czy naprawdę jest to aż takie trudne do zrobienia, żeby to dobrze funkcjonowało?? Edit: Naprawdę zauważyłem, w tym segmencie, poprawę kasowniki czytelnie kasują bilety. Super.
Opinie
-
piterson ★★★★☆
-
Piotr Studencki ★★★★☆
Kasowniki w starszych autobusach tak kasują bilet, że prawie nie da się zobaczyć daty. Czy naprawdę jest to aż takie trudne do zrobienia, żeby to dobrze funkcjonowało?? Edit: Naprawdę zauważyłem, w tym segmencie, poprawę kasowniki czytelnie kasują bilety. Super.
-
Filip Borden ★★★★★
Witam Kiedy można spodziewać się autobusów marki solaris z MZA Warszawa na ulicach Nysy? Pozdrawiam
-
marcin Marcin ★★★★★
Dnia 10grudnia przywiozłem na bazę MZK pomoc dla powodzian. Składują tam dla nich materiał. Chciałem pochwalić dwóch pracowników co rozładowywali mi ciężarówkę wózkiem widłowym. Panowie w ekspresowym tempie ściągnęli towar, poza tym mega mili. Żeby tak wszędzie to wyglądało.
-
Krzysztof ★☆☆☆☆
Najgorzej zorganizowana komunikacja miejska, z jaką miałem do czynienia. Byłem pierwszy raz w Nysie i ciężko się było dowiedzieć nawet tak podstawowych informacji, jak to gdzie można kupić bilety, ile kosztują albo czym można zapłacić. Na stronie internetowej jest ileś sprzecznych informacji, nie wiadomo która jest aktualna. Np. w jednym miejscu zachęcają do kupowania w aplikacjach, a w innym piszą… że zawieszono taką możliwość. Cenników też kilka różnych, nawet te które są wywieszone na przystankach są nieaktualne, bo się okazuje że u kierowcy jest drożej. Nie ma żadnych kiosków ani automatów, gdzie by można kupić bilet, a jedyny punkt sprzedaży zamyka się… już o 15:30. Ludzie mają specjalnie wolne brać, żeby móc bilet kupić?! A aż tak chamskich i opryskliwych kierowców to jeszcze nigdzie nie widziałem. Podchodzę normalnie i mówię „dzień dobry, poproszę bilet” a stary dziad się wydziera „CZEGO CHCE?”. Skąd wy bierzecie takich ludzi?! Robić się nie chce, to niech sie zwolni a nie obrażony na cały świat, że musi bilet podać i się wyżywa na pasażerach. A o rozkładach jazdy to nawet szkoda wspominać, autobusy jeżdżą tak rzadko, że szybciej przejdę pieszo całe miasto wzdłuż i wszerz niż się doczekam, aż cokolwiek przyjedzie…
-
Ewa Sowa ★☆☆☆☆
Autobusy to porażka klima działa tylko w nowych autobusach pozostałych brak można zemdleć z gorącą.Władze nie myślą o ludziach pracujących w takich warunkach ,ani o pasażerach.Najwyzszy czas na wymianę tych złomów .Dałam jeden ale powinno być -10
-
Natalia Tataj ★☆☆☆☆
Kierowcy opryskliwi, chciałam kupić bilet i już mówiłam, że zapłacę kartą. Nabił wcześniej niż cokolwiek powiedziałam. Darł się na mnie przez dobre 5 minut. Nawet nie zapytał czy karta czy gotowka. To może w sklepach też niech nie pytają i człowiek nie będzie mieć jak zapłacić. Porażka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Miejski Zakład Komunikacji W Nysie Sp. Z O.o.?
Miejski Zakład Komunikacji W Nysie Sp. Z O.o. znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 59, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Miejski Zakład Komunikacji W Nysie Sp. Z O.o.?
Do Miejski Zakład Komunikacji W Nysie Sp. Z O.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku