Opinie

  1. Monika Baj ★★★★★

    Mammografia - Badanie mammograficzne wykonane przez panią technik (bardzo młodą✨) przebiegło w wyjątkowo profesjonalnej i życzliwej atmosferze. Pani była niezwykle empatyczna, kompetentna i bardzo miła. Każdy etap badania dokładnie tłumaczyła, dzięki czemu czułam się spokojnie i bezpiecznie. Tak niewiele, a jednocześnie tak dużo – jej podejście naprawdę potrafi zmniejszyć stres i dodać otuchy. Dziękuję za pełen taktu i zrozumienia profesjonalizm.

  2. Mini ★★☆☆☆

    Nie polecam - pani doktor GP bardzo nieprzyjemna, opryskliwa, zero empatii i dobrego podejścia do człowieka, który przychodzi na badanie. Tak się trąbi wszędzie o tym, żeby kobiety nie lekceważyły badań - przychodzisz je zrobić (w dodatku płacąc za to), a czujesz się lekceważony i w taki sposób, że nie powinno się tam w ogóle być. Brak wysłuchania do końca z jakiego powodu się przyszło. Pierwsze zdanie wypowiedziane to „bura” za to, że przychodzi się zrobić usg do przychodni onkologicznej (bez komentarza…). Skoro taka usługa jest w ofercie przychodni to nie powinno to być w taki sposób w ogóle komentowane. Na pytanie skąd może brać się torbiel - odpowiedź opryskliwa „z życia” - na pytanie czy powinnam za jakiś czas ponowić badania i kontrolować - „nie”. Opis z błędami, nie wyjaśnione do końca co tak naprawdę oznacza wykryty guzek i torbiel poza tym, że „nic nie jest”. Nie wiem jak można pracować z ludźmi/pacjentami w taki sposób.. Jedyny plus to miła pani w rejestracji.

  3. Reja ★☆☆☆☆

    Jeśli szukasz pomocy i rzetelnego podejścia, to niestety NIE jest to odpowiednie miejsce. Odradzam, przestrzegam i zdecydowanie NIE polecam tej poradni. Lekarka – onkolog dr Grażyna Pietrzyk – traktuje pacjentów przedmiotowo, bez szacunku i empatii. Podczas wizyty była arogancka, podnosiła głos i sprawiła, że już na samym wstępie czułam się jak nieproszony gość, który „marnuje” jej cenny czas. Badanie ostatecznie łaskawie wykonała, a dopiero gdy okazało się, że konieczna jest dalsza diagnostyka, zmieniła swój pretensjonalny ton. Takie bagatelizowanie i próby „spławienia” pacjenta pokazują brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek wrażliwości. Pacjenci onkologiczni, a także ci, którzy podejrzewają, że coś jest nie tak – bo np. zauważyli u siebie niepokojącą zmianę – nie mają „skanera w oczach”, by samodzielnie się diagnozować...Udają się do poradni pełni obaw i lęku. Zasługują na odpowiednie podejście, empatię i godne traktowanie, a nie na krzyk i lekceważenie. Była to jedna z najbardziej stresujących i nieprzyjemnych wizyt, jakie odbyłam i jak się ostateczne okazało jako pacjentka onkologiczna, a nie pacjent który "marnuje" czas pani doktor. Dlatego zwracam się do Szanownej Pani Doktor – kobiety nie przychodzą do Pani z kaprysu czy dla przyjemności. Przychodzą, aby wykonać konkretną diagnostykę, aby niczego nie przeoczyć i móc zareagować na czas. Odrobina ludzkiej twarzy w zawodzie, który Pani wykonuje, jest jak najbardziej mile widziana. Na szczęście istnieją lekarze, którzy widzą w pacjencie - drugiego człowieka. Niestety, z takim podejściem do ludzi nie powinna Pani w ogóle wykonywać żadnego zawodu wymagającego kontaktu z ludźmi.

  1. Ewa Abramek ★☆☆☆☆

    Tragedia, pretensje Pani doktor o to że lekarz skierował mnie do nich dopiero po badaniach a powinnam badania zrobić u nich aby mogli zarobić, a tak przyszłam na wizytę a oni nie będą mieli zapłacone bo badania zrobiłam gdzieś indziej. Badanie bardzo bolesne - nigdy więcej moja noga tam nie postanie. Człowiek przychodzi zestresowany i cały w obawie a dostaje pretensje i krzyki.

  2. Dariusz ★☆☆☆☆

    Wizyta u Pani chirurg onkolog Aleksandry Bogusz nieprzyjemna. Brak zainteresowania pacjentem i najważniejsze: lekarz bez empatii. Arogancja i opryskliwość bije od tej Pani na kilometr. Szkoda, bo Pani Bogusz psuje opinie przychodni Onkowit, profesjonalnym lekarzom i bardzo miłym Paniom na rejestracji. Mam nadzieję, że dyrekcja coś zadziała. Chociaż po złych opiniach i braku interwencji wyczuwalne są układy i kolesiostwo. Nie polecam

  3. Andrzej Czarnocki ★☆☆☆☆

    Poradnia onkologiczna tragedia, Pan dr Krach zrobił zabieg laserem bez pobrania wycinka, na dodatek prywatnie , a okazało się , że to rak. Pani doktor onkolog bez empatii do pacjenta, opryskliwa kobieta, poniżająca ludzi , nie udzieliła żadnej pomocy onkologicznej.Dziwię się, że dyrekcja nie reaguje na opinie pacjentów . Omijajcie szerokim łukiem poradnię onkologiczną!!!

  1. Anul Cia ★★☆☆☆

    2 gwiazdki wyłącznie dla Pani rejestratorki, która umawiała mnie przez telefon oraz Pani przy okienku. Widzę, że co do Pani onkolog, nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. Wizyta trwała 5 min, zapłaciłam za nią z własnej kieszeni wcale niemało, a Pani na wstępnie zapytała opryskliwie czego ja niby od niej oczekuję i po co tam przyszłam jak takie badanie robi się dopiero po 35 roku życia.. na moją odpowiedź, że wolę sprawdzić swoje obawy i się ospokić niż czekać aż może być za późno, łaskawie mnie zbadała, wcisnęła kartkę i "do widzenia". Nie tego oczekują przerażeni pacjenci od specjalistów.

  2. Robert Robert ★☆☆☆☆

    Bardzo miła obsługa na recepcji. Niestety po rozmowie z recepcją zostaliśmy wysłani do lekarza chirurga na pierwsze piętro, z zapytaniem . Niestety "lekarz" okazał się bezczelnym chamem. Nakrzyczał na nas, że On nie będzie odpowiadał na pytania na korytarzu. Gdy zapytaliśmy czy możemy wejść do środka kolejny raz nakrzyczał na nas mówiąc, że pytania składamy na recepcji po czym odwrócił się i trzasnął drzwiami przed naszym nosem . Mam nadzieję że nigdy życie żadnego człowieka nie będzie zależało od tego chirurga. Poza tym pozostałe osoby w składzie tej przychodni były kulturalne i pomocne .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit?

Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit znajduje się przy Rodziewiczówny 34, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit?

Można skontaktować się z Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit pod numerem +48 774 332 486

Jak można dotrzeć do Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit?

Do Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements