Opinie

  1. Ewelina Jędrzejak ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam firmę. Mam przepiękną kuchnię. Wszyscy znajomi pytają gdzie zamawialiśmy meble. Oprócz kuchni, mam także meble w łazience i ogromną szafę w zabudowie w wiatrołapie wykonane przez ten sklep. Jestem bardzo zadowolona.

  2. Cezary Cezary ★★★★★

    Bardzo duża wystawa, można obejrzeć na żywo.

  3. Marcin Sladczyk ★★★★★

    Polecam, meble dostarczone na czas, jakość także bardzo dobra.

  1. Monika Żurańska ★★★★★

    Świetny sklep, obsługa na najwyższym poziomie. Meble doskonale!

  2. Patrick ★☆☆☆☆

    Meble jak wszedzie, ale podejscie obslugi sztywne i w naszym odczuciu postkomunistyczne. Dzieci potrzebuja granic, ale tutaj najlepiej zamkneli by je w klatce. Zasady tj. nie rob, nie ruszaj, nie siadaj, nie biegaj i najlepiej wszedzie daj raczke - rodzi w rodzicach frustracje i odpycha od sklepu. A przeciez w dzisiejszych czasach do sklepu idziemy zeby poczuc, dotknac i zobaczyc na wlasne oczy - w przeciwnym wypadku wszystko mozna by zamowic przez internet. Kiedy synek 7l. usiadl na kanapie, uslyszal "nie tak mocno kolego". Gdy coreczka 2l. wspiela sie na inna kanape, w mgnieniu oka podeszla do niej Pani "prosze, aby coreczka nie chodzila z butami po kanapach". To bylo kilka sekund. Szkoda, ze tak szybko nie bylo jej przy nas, aby sluzyc pomoca i zapytac czego szukamy. To druga wizyta w tym sklepie. Zawsze atmosfera byla sztywna, niemila i niepomocna. Czuc zasciankowosc myslenia i szufladkowanie klientow. To nie klient jest na pierwszym miejscu, ale meble na ktore dmuchaja i chuchaja. Nasza opinia: Sklepu nie polecamy, szczegolnie rodzinom z dziecmi.

  3. Marta Es ★☆☆☆☆

    Odradzam zakupy w tym sklepie. Przy zamawianiu wszystko super. Natomiast wykonanie i montaż tragedia. Obsuwy z montażem... Po nie długim czasie użytkowania wyszły wady.... Źle wyregulowane drzwi,które się nie domykają, drzwi od szafy się wygięły . Dzwoniąc z reklamacja firma zbywa i ciągle przesuwa terminy przyjazdu. NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!

  1. Ilona Chmura ★★★★★

    Jestem zaskoczona bardzo wysokim poziomem obsługi klienta. Pani blondynka , która ze mną rozmawiała była autentycznie zainteresowana tym czego potrzebuje. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba szukając rozwiązań spełniających moje wymagania. Wybór mebli duży. Nie jest najtaniej ,ale jakość mebli i obsługa wynagradza. Szczerze polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Meble88 Sklep meblowy?

Meble88 Sklep meblowy znajduje się przy Podolska, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Meble88 Sklep meblowy?

Można skontaktować się z Meble88 Sklep meblowy pod numerem +48 720 880 929

Jak można dotrzeć do Meble88 Sklep meblowy?

Do Meble88 Sklep meblowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements