Słabe ciśnienie,kasa ubywa a auto nadal nie umyte . Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Xxx ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Woźniak ★★★★★
Świetna myjnia samoobsługowa – nowoczesny sprzęt, dobrze działające programy i mocna piana. Wszystko działa bez problemu, a teren jest czysty i zadbany. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, auto zawsze wychodzi lśniące. Na pewno będę tu wracać!
-
a a ★☆☆☆☆
Oszusci! Uwaga oszusci! Opis działania przestępców: Zapłacono za mycie. Włączone piane. Pistolet nie działa(zablokowany zapewne odgórnie) Kasa zniknęła. Po wezwaniu reklamacji Pani nie wiem dlaczego pyta, które stanowisko( zapewne zeby odblokować pistolet) i mówi, że niektórzy klienci nie naciskają pistoletu(absurd). Potem przychodzi wkurzony Pan, że klient nie nacisnął pistoletu. Nie pistolet jest już oczywiście odblokowany i działa. O tej sprawie powiadomię policje. Jeśli ktoś również został okradziony, proszę to też zgłosić.
-
Szymon Giżka ★☆☆☆☆
Przejazdem wstąpiłem na myjnie , jak dla mnie tragedia. Naciskając aktywna pianę leci z obu lanc. Przewody podczas mycia strasznie się telepią wpadają w jakieś dziwne wibracje.... ta niby piana to po prostu jakieś mleko piany nie przypomina, strasznie krótkie lance ciężko umyć dach w dużym aucie. Brak ciśnienia, auto mozna co najwyżej spłukać powierzchownie. Do długości czasu już nawet nie nawiązuje . Właściciel powinien się chyba zainteresować tą "myjnia"
-
Krzysztof Wojdyla ★☆☆☆☆
Beznadziejna myjnia. Czas jest uruchamiany wcześniej niż ciśnienie wody w dyszach o przyspieszonym czasie nie wspominając. Nie polecam.
-
Malphas ★☆☆☆☆
Bruh, ten czas ucieka szybciej niż kosmos się rozszerza. Za 5 złotych to ty sobie możesz kawałek samochodu umyć, lepiej będzie na trasie niż tutaj.
-
Paweł Ł ★★☆☆☆
Działa ok, ale czas... na 5 minut zdążyłem użyć 4 programów z 6 myjąc motocykl i dość mocno sie śpiesząc.. Czas ucieka co 3/5 jednostek... bo raczej to nie są sekundy a płacąc 5 zł to nie 5 minut. Gdybym miała myć samochod i używać szczotki na większe zabrudzenia to podejrzewam że 25 zł my nie starczyło.. niby płacisz 1 zł za 1 minute a w rzeczywistości to jest pewnie 30 sekund za 1 zł
-
Pabloss ★★☆☆☆
Działa ok, ale czas... na 5 minut zdążyłem użyć 4 programów z 6 myjąc motocykl i dość mocno sie śpiesząc.. Czas ucieka co 3/5 jednostek... bo raczej to nie są sekundy a płacąc 5 zł to nie 5 minut. Gdybym miała myć samochod i używać szczotki na większe zabrudzenia to podejrzewam że 25 zł my nie starczyło.. niby płacisz 1 zł za 1 minute a w rzeczywistości to jest pewnie 30 sekund za 1 zł
-
Małgorzata Borowska ★★★★☆
Bardzo dobrze myje się tu auta, dobra lokalizacja. Trochę mało miejsca do odkurzania i w ciepłe dni długo się czeka. Mało stanowisk do mycia. Ale ogólnie jestem zadowolona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Myjnia samoobsługowa?
Myjnia samoobsługowa znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 26, 48-370 Paczków, Opolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Myjnia samoobsługowa?
Do Myjnia samoobsługowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku