Opinie

  1. Dawid Krzyżowski ★★★★★

    Dobrze jedzenie miła obsługa mam nadzieję ponownie odwiedzić to miejsce.

  2. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Pokój w miarę spoko. Pościel czysta ale naczynia w pokoju DRAMAT brudne woda zostawiona po kimś i radzę wąchać ręczniki bo również były brudne. Po zgłoszeniu do recepcji oczywiście niezadowolenie a szefowa tak długo szukała czystych nie wiem czy z innego pokoju je wzięła. Ogólnie NIE POLECAM chyba ze komuś pasuje brud.

  3. Przemysław Kwiatkowski ★☆☆☆☆

    Skorzystałem z restauracji i... szczerze nie polecam. Karta dan krótka i na zasadzie zgadywanka co jest dostępne bo obsługa przyjmuje zamówienie a potem przychodzi i mówi "nie ma". Zamówiłem zupełnie czosnkowa i dostalem coś co w srodku miało gluta z sera i pociętej szynki konserwowej. Podane grzanki wysypano do miski z opakowania (najprawdopodobniej koncowka) bo połowę miseczki w którą je wsypano zajmował "pył". Przesolona do granic akceptacji. Poprosiłem o dwa rodzaje pierogów czyli z gęsiną i truflami oraz tradycyjne ruskie. Po przyniesieniu okazało sie, że dosłownie pływają w... oleju z zeszkloną cebulą. Nie wiem jaki miało to cel. Ruskie rozgotowane (ewidentnie gotowały sie razem z tymi mięsnymi co pokazuje, że kuchnia nie ma o gotowaniu bladego pojęcia) i kompletnie nie przyprawione. Te z gęsiną przesolone i takie w smaku nijakie (jedyny plus to to, źe byly zwarte). Nie wiem skąd mniemanie właścicieli i kucharza, ze są z truflami. Chyba jakaś fantazja.

  1. Joanna Płóciennik ★★★★★

    Fajny hotel, dobrze jedzenie, miła obsługa Na zdjęciu fliczki z boczniakow bardzo dobre

  2. OGLdario ★★★★★

    Taras zewnętrzny ma swój klimat. Nawet w chłodne dni można posiedzieć na zewnątrz. Miejsce warte odwiedzenia.

  3. Darek Radko ★★★★★

    Świetne miejsce do zatrzymania się podczas podróży służbowej i nie tylko. Cisza ,spokój dookoła park i kumkanie żab w oczku wodnym.

  1. Agnieszka Kudelska ★★★★★

    Byliśmy przejazdem 3 osobowa rodzina. Czysty pokój wszystko super. Ręczniki dużo przestrzeni. Pyszne śniadanie bardzo duży wybór jedenia i na ciepło i na zimno, super kawka z expresu. Polecam w stu procentach. Polecam wszystkim.

  2. Mario ★★★★★

    Hotel położony w parku w Głubczycach z miejscami parkingowymi Ładna sala bankietowa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dworek Peszków?

Dworek Peszków znajduje się przy Parkowa 4, 48-100 Głubczyce, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dworek Peszków?

Można skontaktować się z Dworek Peszków pod numerem +48 505 032 899

Jak można dotrzeć do Dworek Peszków?

Do Dworek Peszków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements