Dobrze jedzenie miła obsługa mam nadzieję ponownie odwiedzić to miejsce.
Opinie
-
Dawid Krzyżowski ★★★★★
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
Pokój w miarę spoko. Pościel czysta ale naczynia w pokoju DRAMAT brudne woda zostawiona po kimś i radzę wąchać ręczniki bo również były brudne. Po zgłoszeniu do recepcji oczywiście niezadowolenie a szefowa tak długo szukała czystych nie wiem czy z innego pokoju je wzięła. Ogólnie NIE POLECAM chyba ze komuś pasuje brud.
-
Przemysław Kwiatkowski ★☆☆☆☆
Skorzystałem z restauracji i... szczerze nie polecam. Karta dan krótka i na zasadzie zgadywanka co jest dostępne bo obsługa przyjmuje zamówienie a potem przychodzi i mówi "nie ma". Zamówiłem zupełnie czosnkowa i dostalem coś co w srodku miało gluta z sera i pociętej szynki konserwowej. Podane grzanki wysypano do miski z opakowania (najprawdopodobniej koncowka) bo połowę miseczki w którą je wsypano zajmował "pył". Przesolona do granic akceptacji. Poprosiłem o dwa rodzaje pierogów czyli z gęsiną i truflami oraz tradycyjne ruskie. Po przyniesieniu okazało sie, że dosłownie pływają w... oleju z zeszkloną cebulą. Nie wiem jaki miało to cel. Ruskie rozgotowane (ewidentnie gotowały sie razem z tymi mięsnymi co pokazuje, że kuchnia nie ma o gotowaniu bladego pojęcia) i kompletnie nie przyprawione. Te z gęsiną przesolone i takie w smaku nijakie (jedyny plus to to, źe byly zwarte). Nie wiem skąd mniemanie właścicieli i kucharza, ze są z truflami. Chyba jakaś fantazja.
-
Joanna Płóciennik ★★★★★
Fajny hotel, dobrze jedzenie, miła obsługa Na zdjęciu fliczki z boczniakow bardzo dobre
-
OGLdario ★★★★★
Taras zewnętrzny ma swój klimat. Nawet w chłodne dni można posiedzieć na zewnątrz. Miejsce warte odwiedzenia.
-
Darek Radko ★★★★★
Świetne miejsce do zatrzymania się podczas podróży służbowej i nie tylko. Cisza ,spokój dookoła park i kumkanie żab w oczku wodnym.
-
Agnieszka Kudelska ★★★★★
Byliśmy przejazdem 3 osobowa rodzina. Czysty pokój wszystko super. Ręczniki dużo przestrzeni. Pyszne śniadanie bardzo duży wybór jedenia i na ciepło i na zimno, super kawka z expresu. Polecam w stu procentach. Polecam wszystkim.
-
Mario ★★★★★
Hotel położony w parku w Głubczycach z miejscami parkingowymi Ładna sala bankietowa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dworek Peszków?
Dworek Peszków znajduje się przy Parkowa 4, 48-100 Głubczyce, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dworek Peszków?
Można skontaktować się z Dworek Peszków pod numerem +48 505 032 899
Jak można dotrzeć do Dworek Peszków?
Do Dworek Peszków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku