Opinie

  1. Cocieto Obchodzi ★☆☆☆☆

    Cześć Chciałbym się podzielić z wami moją opinią na temat siłowni studio sport. Nie wiem za co się złapać… Na samym początku szczerze mówiąc jest masakra szafki męskie rozwalone nie naprawione,ubikację nie zadbane ,kurz nie zamiatane ani odkurzane… Maszyny nie dezynfekowane ani myte, nie które to już powinne być wymienione bo ich żywot jest masakryczny… Sala wielka ale co z tego jak połowa rzeczy jest nie przydatne ani bym powiedział że połowy rzeczy nie ma na tej siłowni nie ma takiego sprzętu typu gum do rozciągnięcia… Hantle nie zliczę ile razy były sklejane… Jest problem z robieniem tam treningu ma się ciężki ciężar dajmy na treningu nóg to trzeba delikatnie odłożyć bez trzaśnięcia ponieważ jak głośniej się lekko naprawdę lekko odłoży to recepcjonistka się patrzy z problem w „oczach”…jakby miała taki ciężar na sztandze to wtedy mogłaby ze mną pogadać…po prostu krótko mówiąc jeśli lubisz przyjść zrobić dobry trening i ci się zdarzy głośniej ale nie przesadnie odłożyć sztangę albo trzasnąć to prawdopodobnie zostaniesz zmierzony od spodu do góry z taką nienawiścią…po to jest siłownia no taka prawda…ludzie którzy uczęszczają tak na siłownię są bardzo mili sympatyczni aczkolwiek recepcjonistka…szkoda słów nie polecam!!

  2. Karola Karola ★☆☆☆☆

    Cześć Chciałbym się podzielić z wami moją opinią na temat siłowni studio sport. Nie wiem za co się złapać… Na samym początku szczerze mówiąc jest masakra szafki męskie rozwalone nie naprawione,ubikację nie zadbane ,kurz nie zamiatane ani odkurzane… Maszyny nie dezynfekowane ani myte, nie które to już powinne być wymienione bo ich żywot jest masakryczny… Sala wielka ale co z tego jak połowa rzeczy jest nie przydatne ani bym powiedział że połowy rzeczy nie ma na tej siłowni nie ma takiego sprzętu typu gum do rozciągnięcia… Hantle nie zliczę ile razy były sklejane… Jest problem z robieniem tam treningu ma się ciężki ciężar dajmy na treningu nóg to trzeba delikatnie odłożyć bez trzaśnięcia ponieważ jak głośniej się lekko naprawdę lekko odłoży to recepcjonistka się patrzy z problem w „oczach”…jakby miała taki ciężar na sztandze to wtedy mogłaby ze mną pogadać…po prostu krótko mówiąc jeśli lubisz przyjść zrobić dobry trening i ci się zdarzy głośniej ale nie przesadnie odłożyć sztangę albo trzasnąć to prawdopodobnie zostaniesz zmierzony od spodu do góry z taką nienawiścią…po to jest siłownia no taka prawda…ludzie którzy uczęszczają tak na siłownię są bardzo mili sympatyczni aczkolwiek recepcjonistka…szkoda słów nie polecam!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Sport?

Studio Sport znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Sport?

Można skontaktować się z Studio Sport pod numerem +48 692 865 502

Jak można dotrzeć do Studio Sport?

Do Studio Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements