Nie polecam zamawiać przesyłek na adres tej apteki, jak coś fajnego to znika,a klienta informują że się zniszczyła podczas wysyłki, ale nie mogą jej pokazać i nie mogą wydawać. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
M K ★☆☆☆☆
-
Elżbieta Misialska ★★★★★
Obsługa w tej aptece zawsze jest na najwyższym poziomie. Szczególnie cenię sobie dyskrecję i profesjonalne podejście Pani Patrycji. Zawsze potrafi doradzić, a przy tym sprawia, że pacjent czuje się swobodnie i zaopiekowany.
-
Dominika Żelazna ★★★★★
Profesjonalnalna, kompetentna i miła obsługa na najwyższym poziomie. Jedna z najlepszych aptek w mieście! Polecam :)
-
Domi Marciniec ★★★★★
Obsługa w aptece bardzo miła i pomocna. Pani farmaceutka cierpliwie wyjaśniała mi sposób działania leków i doradzała takie leki by były jak najbardziej przyswajalne. Zawsze chętnie wracam do tej apteki. :)
-
Denis Rudnicki ★☆☆☆☆
Chciał bym się z wami podzielić wrażeniami z zakupów i rezerwacji w tym sklepie. Po pierwsze rezerwujesz za konkretną cenę produkt okazuje się że w aptece musisz zapłacić wyższą cenę bo apteka ma takie ceny i wciskają kit że cena online a w aptece to dwie różne rzeczy. Po drugie rezerwujesz produkt na infolinii pani na infolinii informuje cię że za pół godziny będziesz mógł/mogła odebrać i co się okazuje przyjerzdzasz na miejsce okazuje się że nawet nie zostało zamówienie przyjęte. Pani która obsługuje i formuje cię na miejscu że od teraz masz czekać kolejne 30 minut na to aż kurier przywiezie mleko. Niestety nie była świadoma tego że zapytaliśmy o stan magazynowy że na stanie mają 2 sztuki tego produktu i dopiero po ostrej wymianie zdań z wielkim problemem przynosi produkt po kilku sekundach. Po 3 przy rezerwacji online a odbiorze w sklepie może się okazać różnica cen tak samo jak w przypadku infolinii. Uświadomiono nas że jest to niezgodne i działali na naszą szkodę a różnica cenowa na jednym produkcie była ok 10 zł. Uważajcie na siebie i na zakupy w tym miejscu. Pozdrawiam
-
violetta stuckmann ★★★★★
Często wykupuje tu leki. Bardzo miła obsługa że strony tej czarnej pani. Chyba pani Joli. Zawsze uśmiechnięta, doradzi pacjentowi. Konkurencyjne ceny z innymi aptekami. Pozdrawiam
-
D J ★★★★★
Polecam aptekę :) Bardzo miła obsługa i zainteresowanie pacjentem. Szczególnie Pani o czarnym kolorze włosów.
-
Lukasz Firszt ★☆☆☆☆
Poprosiłem aptekarza o doradzenie, płynu do dezynfekcji jamy ustnej po zabiegu chirurgicznym. Polecił mi preparat, którego nie można używać nawet przy zranieniach... Nie polecam,.... Dodam że byłem na wakacjach pod namiotem...
-
Robert & Catharina ★★★★☆
Szybko, sprawnie i skutecznie. Każda apteka może mieć różne ceny leków w zależności od miejsca zaopatrywania się i opłat wiążących się z prowadzeniem Apteki w różnych miejscach miasta. Wchodzisz, kupujesz, wychodzisz!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOZ Apteka Dbam o Zdrowie?
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 7, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie?
Można skontaktować się z DOZ Apteka Dbam o Zdrowie pod numerem +48 800 110 110
Jak można dotrzeć do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie?
Do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku