Opinie

  1. євген євген ★★★★★

    Od teraz zawsze tu będę zajeżdżać na smaczne rybki i kolegom z pracy polecę☺️☺️☺️

  2. spookyfoxpl ★★★★★

    Pamiętam przydrożne bary, kiedy jako nastolatek jeździłem z moim tatą - zawodowym kierowcą - po całej Polsce w latach '90, zaraz po wschodnio europejskim geopolitycznym trzęsieniu ziemi. Pamiętam ten klimat, smak, zapach. Jedząc w 'Smażalni pod lipą' cofnąłem się do lat młodzieńczych. Jedzenie tutaj to idealne połączenie starego klimatu z nowoczesnym podejściem do robienia jedzenia, dlatego też zapomnijcie o brudnych talerzach i stołach, starym oleju czy oślizgłych utensyliach. Jako osoba, która przez ćwierć wieku mieszkała nad morzem, mogę was z czystym sumieniem zapewnić, że jak linia brzegowa długa w Polsce, tak dobrze nie zjecie jak tutaj. Dorsz idealnie doprawiony, bo dobra ryba nie potrzebuje miliona przypraw. Jak jest świeża i do tego świeży olej, to sama obroni się smakiem. Do tego idealnie wpasowana w smak ryby surówka i frytki (frytki, jak frytki - jaki koń jest, każdy widzi). Wrócimy z żoną na pewno, bo jeśli chodzi o smak ryby - w moim skromnym rankingu pierwsze miejsce.

  3. Sławomir Kotwicki ★★★★★

    Wyborna rybka Klimat jest 1 klasa Polecam

  1. Iwona K. ★★☆☆☆

    Skuszeni dobrymi opiniami .... niestety.... cenowo jak nad morzem, choc tam za takie pieniadze mialam porcje do pojedzenia. Ryby zjadliwe ale nieprzyprawione. Osobiście nie poleciłabym tego miejsca.

  2. Paweł Kanik ★★★★★

    Jak normalnie ryba to nie moje klimaty. Tak teraz nie miałem na co narzekać. Dorsz nie był mdły, dobrze usmażony. Nie czułem starego oleju. Frytki i coleslaw dobrze grały z resztą. Potrzebowałem napełnić żołądek w drodze i nie zawiodłem się

  3. Slavo 76 ★★★★★

    Wyśmienita ryba, zamówiliśmy pstrąga i dorsza-smaki jak z dzieciństwa. Doprawione idealnie! Ryba, frytki i surówki, wszystko świeże, usmażone na świeżym tłuszczu. Naprawdę już bardzo dawno nie jedliśmy tak smacznej ryby. Wyśmienita jakość w stosunku do bardzo dobrej ceny, dania podane szybko przez bardzo miłego Pana :) Szczerze wszystkim polecam to niepozorne miejsce, którym jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Zapewne tu wrócimy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smażalnia pod lipą?

Smażalnia pod lipą znajduje się przy Frydrychów, Frydrychów, 48-370 Otmuchów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smażalnia pod lipą?

Można skontaktować się z Smażalnia pod lipą pod numerem +48 604 962 010

Jak można dotrzeć do Smażalnia pod lipą?

Do Smażalnia pod lipą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements