Opinie

  1. Wiktor Stalowski ★★★★★

    Super, dzięki za szybkie załatwienie sprawy!!!

  2. Kris Kris ★★★★★

    Polecam! Mechanik godny polecenia!

  3. GlobalStorm ★☆☆☆☆

    Witam. Nie polecam ów mechanika. Mianowicie zostawiłem auto do remontu silnika. Remont został źle przeprowadzony, auto jak paliło olej, dalej to robi. Dodatkowo wiele śrub miało ukrecone łby, przez co wymiana rozrządu obecnie była bardzo utrudniona. Moim zdaniem mechanik niedbale przyczynia się do prac przy silniku. Właściciel czarnej Astry H OPC. Edit. Gdyby państwo prowadziło odpowiednią dokumentację jak każdy szanujący się warsztat, wówczas wiedzieliby Państwo, iż ów pojazd był u Was na remoncie silnika. Dodam, iż kiedyś wymieniałem u Państwa pierwsza część wydechu na downpipe bez katalizatorów. DP było skręcone na dwie śruby (jest to dwuczęściowy zestaw), a łączenie wymaga użycia trzech przez co wypaliło mi uszczelkę. Dodatkowo spaliny trafiały do kabiny, uprzednio zauważając iż samochód pracuje głośniej. Edit 2: Wracam do opinii wystawionej pół roku temu. Po waszym tak zwanym "remoncie silnika" postanowiłem wyremontować go na własną rękę. Serio? Honowanie cylindrów papierem ściernym to według was honowanie? Najwidoczniej Państwa powinno się nauczyć mechaniki pojazdowej od nowa, od postaw, gdyż jak widać, Państwo nie macie zielonego pojęcia o wykonywanej pracy :). Zapewne Państwo również wcześniej nie zauważyło luzów na wale które doprowadziły do zniszczenia podpory wału korbowego, o samym wale nie wspominając, jak i dwumasie. Fakt, iż remont był wykonywany 2/3 lata temu, aczkolwiek to tylko pokazuje, jacy partacze znajdują się w naszym mieście. Nie pozdrawiam państwa.

  1. M W ★★★★★

    Polecam. Korzystam od kilku lat i zawsze jestem zadowolony. Bardzo dobry kontakt z właścicielem warsztatu, terminowość, naprawy zawsze wykonane prawidłowo. [układ wydechowy, rozrząd, wymiana oleju, świec, czyszczenie klimatyzacji, geometria kół]

  2. Szymon Broda ★☆☆☆☆

    Nie polecam wymiany rozrządu. Najpierw rozrząd wymieniony i inne podzespoły w tym uszczelniacze kół zmiennych faz rozrzadu. Później wyciek z owych uszczelniaczy { właściciel na początku twierdził ze były to uszczelniacze z ASO a jakiś czas później okazało się że jednak nie były z ASO} i czas oczekiwania na naprawę bardzo długi. Po wszystkim nie dokręcone osłony rozrządu, połamane osłony Komory silnika i nie tylko. Właściciel nie odbiera telefonu twierdzi że nie dzwoniono w godzinach pracy i że trzeba,, dzwonić aż do skutku" NIE POLECAM.

  3. Łukasz S. ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu. Jakież było moje zdziwienie u innego mechanika po niemal roku, że świece żarowe domniemanie wymienione widziały jeszcze fabrykę! Bardzo przykre. Mnie by było wstyd brać kasę za coś czego się nie zrobiło... EDIT: nie otrzymałem od Państwa rachunku za "wykonaną" usługę. Jak mielibyśmy to teraz weryfikować skoro świece zostały wymienione na nowe u innego mechanika. Teraz to już niestety tylko słowo przeciwko słowu. Pozdrawiam mimo wszystko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AutoSerwis Bartosz Żurkowski?

AutoSerwis Bartosz Żurkowski znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 101A, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AutoSerwis Bartosz Żurkowski?

Można skontaktować się z AutoSerwis Bartosz Żurkowski pod numerem +48 602 275 418

Jak można dotrzeć do AutoSerwis Bartosz Żurkowski?

Do AutoSerwis Bartosz Żurkowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements