PRÓBA OSZUSTWA ! Tak jak nigdy opinii nie wystawiałem tak to co stało się dnia 30.10.25 po godzinie 19 na kasie stał wysoki w czarnych włosach mężczyzna, płacąc 103 zł za gaz i papierosy dałem 100 zł, zobaczyłem że brakuje 3 zł, nie.mialem więc dałem 200 zł Pan biorąc 200 zł do ręki z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ nałożył 200 zł na 100 zł które dałem wcześniej i chciał wydać 97 zł .koleś myślał że jestem zmęczony, a byłem bo po pracy więc chciał wykorzystać okazję. Wyciągnąłem rękę i mówie stówa a ten z zachwianiem wyciągnął spod 200 zł moje 100 zł, chyba dobrze opisałem całą sytuację, PRZESTRZEGAM JEŹDZIĆ TAM NA WEEKEND, BO PEWNIE LUDZI PO ALKOHOLU OKRADA NA POTEGE. Gdybym nie był zmęczony cała akcja trafiła by na policję, bo są kamery i pewnie byłoby widać jak zgrabnie (pewnie z doświadczenia) chciał mnie wykiwać na 100 zł.
Zdjęcia
Opinie
-
Jarek ★☆☆☆☆
-
Dawid Dąbrowski ★☆☆☆☆
Dzisiaj w nocy była zmiana czasu. Po zatankowaniu czekałem 20 min na zapłacenie, ludzie nie kompetentni nie potrafili zmienić godzinę za terminalach. Po 30 minutach sprzedawca chamskim tonem ja by był za karę w pracy powiedział że muszę poczekać godzinę aż to naprawią. Więc że nie mogę czekać a ona że nie mam wyjścia… Sytuacja nie na miejscu lekceważąca gadka. Obsługa dobrze jak by posiadała kulturę osobistą. Po całej sytuacji przeprosił to jedna rzecz którą była pozytywna. Nie miło rozczarowany obsługą, może miał gorszy dzień.
-
Jan Paweł 2 ★★★★★
Bardzo fajna stacja. Ceny typu przystępne. Można tu zjeść tosta oraz inne ciekawe pozycje z menu. Ja tylko tankowałem, ale i tak było miło.
-
Marek Kulijewicz ★★★★☆
Podział stanowisk tankowania na oddzielne rodzaje paliw to chyba nie najlepszy pomysł. Dla wtajemniczonych. Za pierwszym,ymeazem uciekłem stamtąd. Do przemyślenia
-
Paweł Serba ★☆☆☆☆
Kolejny raz z rzędu trafiam na obsługę za karę oraz ignorowanie czekających osób przy kasie poniewaz rozmawiają sobie między sobą pracownice. I tak jest za każdym razem. Plus kultura do klienta od głupiego dziendobry dowidzenia jest im obce. Klient wchodząc, wychodząc potrafi powiedzieć głupie dziendobry, niestety pracownicy nie potrafią odpowiedzieć nawet tym samym tak prostym sformułowaniem. Polecam moze jakieś szkolenia z podstaw kultury.
-
Kerrea ★★★★☆
8.06.2025 Parking dla ciężarówek jest fajny. Koszt za dobę to 25 zł. Jest cicho, spokojnie, wokół czysto. Dostępne duże i mniejsze kosze. Kranik do nabrania wody jest po prawej stronie od frontu stacji (jakieś 20 metrów od stacji), przy tym lekko nachylonym wyjeździe. Prysznic niestety chwilowo niedostępny (przez najbliższy tydzień), bo jest w remoncie. Cena to 10 zł. Toaleta na stacji dostępna. Niezły wybór produktów - od napojów, przez słodycze, słone przekąski, czekoladki, lody. Jest reż warzywniak z owocami (jabłka) i warzywami czy mieszankami sałatek i przetworów w słoikach. Czynny również w niedzielę. Obsługa na stacji uprzejma.
-
Sebastian Jezierski ★★★★★
Bardzo dobrej jakości paliwo i w na prawdę dobrych cenach. Na stacji smaczne jedzenie, osobiście polecam wyśmienite tosty. Mają świeże warzywa za które moja Mama bardzo ich lubi. Spory wybór artykułów spożywczych w sklepie przy stacji. Polecam z całego serca.
-
Jacek Ziniewicz ★★★★☆
Stacja benzynowa ok jak większość. Parking dla Tirów i cisza i spokój ( 25 zł). Za zatankowane 400 l bon na obiad ale do wykorzystania przez 7 dni. Bar czynny tylko do 17:00 a tak naprawdę można zjeść dobrze do 16:00. Ogólnie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja paliw Pieprzyk?
Stacja paliw Pieprzyk znajduje się przy Grodkowska 72, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja paliw Pieprzyk?
Można skontaktować się z Stacja paliw Pieprzyk pod numerem +48 774 331 274
Jak można dotrzeć do Stacja paliw Pieprzyk?
Do Stacja paliw Pieprzyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku