Opinie

  1. Erich Baron ★★★★★

    Miła obsługa, tradycyjny bar mleczny, wszystko tak jak powinno być, po bożemu, koledzy zadowoleni. Pierogi najlepsze jakie jadłem. Pozdrawiam cieplutko

  2. Grzegorz K ★★★★★

    Pyszne pierogi jadłem w barze. Polecam!

  3. Mirek Bobak ★☆☆☆☆

    Chyba zmieniła się obsada kuchni,pierogi były zawsze smaczne,po dzisiejszym zakupie stwierdzam pogorszenie jakości o 60 procent ,ruskie się porozklejały a z mięsem wręcz rozsypały.

  1. Marcin Jagla ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne, zgodnie z opiniami, które mnie tu przywiodły..Ceny przystępne. Schabowy jak u mamy, a grochówka niczym z jednostki wojskowej. Klimat PRLowski z okienkiem, które się otwiera i panią zapowiadającą wydawany posiłek. Bar położony nieopodal ścisłego centrum Nysy.

  2. Mar Ul ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie, ceny w sam raz, obsługa miła, tylko klimat za bardzo prlowski. Pierogi pierwszorzędne, surówki, zupy również. Polecam.

  3. Paulina K ★★★★★

    Wystrój pamięta pewnie czasy PRL, ale jedzenie jest pyszne i tanie, a obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Pierogi z mięsem najlepsze jakie w życiu jadłam! Wracamy tam za każdym razem kiedy jesteśmy w Nysie, opłaca się! Polecam.

  1. Gabriel Gabrys ★★★★☆

    mila obsluga, dobra lokalizacja, parkingu nie brak jedynie ten barszcz.. straszny..rozcienczony z tytki.. a przeciez lepiej juz by bylo kupicgotowego krakusa za 6zl inawet rozcienczyc.. ruch i opinianamiesxie sie napewno poprawia. Kotlet, surowki, krokiety, golabki, flaki..mega..i w b dobrej cenie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Maks?

Bar Maks znajduje się przy Wrocławska 34, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bar Maks?

Do Bar Maks można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements