Zero znieczulenia, cytuje „znieczulenie tu nic nie pomoze” trauma do konca zycia, pierwszy raz w zyciu poplakalam sie z bolu NIE POLECAM!!!
Opinie
-
Maja ★☆☆☆☆
-
Gabi B ★★★★★
Zostałam przyjęta w dniu, kiedy zadzwoniłam i poinformowałam o problemie który się pojawił - spuchłam ale bezboleśnie. Ząb został usunięty z czego jestem bardzo zadowolona. Poprzedni, bardzo oblegany stomatolog 2 tygodnie temu powiedział, że ząb jest do leczenia kanałowego (oczywiście bardzo kosztownego). Odmówił usunięcia, jedyne leczenie to kanałowe. Ząb całkowicie martwy, usunięty bezboleśnie.
-
PKP PLK ★★★★★
Świetny lekarz. Zrobiłem w sumie 8 plomb i po 15 latach dalej trzymają. Teraz ciężko o tak dobrego fachowca. Dodam że 2 zęby musiałem zrobić gdzie indziej bo nie było Pani Ewy, i niestety długo nie wytrzymały. Dlatego wracam z powrotem i dziękuję za tak dobrą jakość i profesjonalizm. Szczerze Polecam.
-
baba jaga ★☆☆☆☆
Nie polecam, tzn nawet nie można się dopytać, umówić. Po pytaniu jaka cena za higienizacje usłyszałem 200 zł i to by było na tyle do widzenia..... widać komuś coś się odkleiło nawet bym nie dał jednej gwiazdki
-
Aniela Tomaszewska ★★★★★
Pani z świetnym podejściem do pacjenta. Na pewno wrócę
-
Kasia Potyczek ★★★★★
Byłam Dzisiaj u pani doktor na wizycie, wspaniałe podejście do pacjenta!!!!!! Z miłą chęcią wrócę
-
Wilhelm ★☆☆☆☆
Szczerze nie polecam Pani Ewa stosuje metody z średniowiecza!!. Byłem u Pani zrobić dwie pląby I strasznie mnie zmasakrowała Byłem zdziwiony że zabiera sie za leczenie bez znieczulenia. Mówię jej że chce znieczulenie a Pani stwierdziła że takich dziurek nie robi z znieczuleniem. Masakra z bólu podskakiwałem na fotelu dopiero jak jej reke oderwałem to z grymasem dała mi zastrzyk. No i pląba nie dopasowana musze uważać jak jem bo Pani Ewa zostawiła mi nerwy na wieszchu
-
Daria Angelika ★★★★★
Byłam dziś u Pani doktor na usunięciu korzenia zęba. Powiem tak, anioł nie kobieta. Nieziemska cierpliwość na moje marudzenie, a dodam, że panicznie bałam się dentysty. Od teraz tylko tutaj będę przychodzić. I ceny jak na dzisiejsze czasy naprawdę bardzo przystępne. Z całego serca mogę polecić Panią Ewę ☺️
-
Elzbieta Bednarz ★★☆☆☆
Pani bardzo sympatyczna cena również nie wygórowana, ale borowanie bez znieczulenia w obecnych czasach jest niedopuszczalne. 20 lat temu były takie metody leczenia. Mam ogromny ubytek w dziasle powinien być założony szef, dawno tak się nie wycierpiałam . Także jeżeli ktoś patrzy na kasę spoko a na komfort zabiegu to nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ewa Ćwiklińska, lek. stomatolog Gabinet?
Ewa Ćwiklińska, lek. stomatolog Gabinet znajduje się przy Bohaterów Warszawy 11, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ewa Ćwiklińska, lek. stomatolog Gabinet?
Można skontaktować się z Ewa Ćwiklińska, lek. stomatolog Gabinet pod numerem +48 774 334 732
Jak można dotrzeć do Ewa Ćwiklińska, lek. stomatolog Gabinet?
Do Ewa Ćwiklińska, lek. stomatolog Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku