Bardzo polecam usługi komisu.... Szybko, sprawnie i co najważniejsze PRZEJRZYSTE ZASADY. Podpisuję się pod jakością usług.
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław Baran ★★★★★
-
Mateusz Banaszak ★★★★★
Pierwszy raz w życiu tam byłem z moim 8- letnim synem. Sprzedawca opowiedział nam o kilku autach, a nawet jednym przejechaliśmy się razem z nim. Na wszystkie moje pytania konkretne odpowiedzi i mega fajna energia od człowieka, super podejście mimo, że "mieliśmy się tylko rozejrzeć" Zrobił nam facet dzień. Mój syn pyta, kiedy jedziemy znów. . .;)
-
Sławomir ★☆☆☆☆
Koresponduję i rozmawiam kilka razy telefonicznie - wg opinii komisowej: ''wsiadasz i jedziesz, nic do roboty''. Jadę 180 km, wchodzę na Auto Bazar i już sam widok komisu daje do myślenia. Oglądam to "cudo" i: przedni zderzak sklejony taśmą i pomalowany sprayem, w tylnym zderzaku dziura na 20 cm, środek powycierany, odchodzące materiały, listy ozdobne złożone z kilku kompletów, bagażnik nie otwiera się (nie ma prądu, a wiedzieli, że przyjeżdżam), pod maską żadnych plastików, silnik zaoliwiony i brudny, cała komora zapryskana środkiem po polerowaniu. Jednym słowem tragedia. Pracownik przynosi "prąd", otwieram bagażnik, a tam brak wykładziny podłogowej. Pracownik mówi, że '' wszystko jest na zdjęciach''. Zdjęcia z 15 metrów, nic nie widać, brak zdjęcia komory, zdjęcia tapicerki z ominięciem wytarć. Pracownik szuka akumulatora, ale podziękowałem już przed odpaleniem. Takie punkty już nie mają prawa funkcjonować w XXI wieku. Nie mam pojęcia, jak oni funkcjonują. Dodatkowo codziennie inna cena i zwalają winę na niby ''nowego pracownika''. Dosłownie brak słów. Powinni zwracać koszty paliwa za przyjazd w to straszne miejsce. Strata czasu, paliwa i nerwów na ten ''bazar". Na auto złomach zdarzają się lepsze auta, wierzcie mi. Pozdrawiam.
-
Marta Miłkowska ★★★★★
Polecam z całego serca. Skoda zakupiona około miesiąc temu. Wszystko załatwione sprawnie bez żadnych problemów. Auto nie ma żadnych wad ukrytych,panowie w komisie jeśli robili coś w aucie to o wszystkim informują maja nawet zdjęcia przed i po. Zrażona niestety do komisów podchodziłam bardzo sceptycznie ale to miejsce polecam z czystym sumieniem.
-
Jadwiga Rozbrój ★★★★★
Jestem klientką Pana Michała, bardzo zadowoloną klientką, która wczoraj kupiła razem ze swoją Mamą w jego autobazarze samochód TATA Indico. Miałyśmy możliwość sprawdzenia samochodu w stacji diagnostycznej,oraz jazdy próbnej samochodem. Obsługa była miła, mamy nadzieję, że ten samochód posłuży mojej Mamie parę lat że będzie z niego zadowolona. Polecamy!
-
Maciej Staszajtis ★★★★★
Wziąłem już czwarte auto z Auto bazaru i jestem zadowolony.Przyjadę po piąte:) Miła i rzetelna obsługa klienta. Szczerze polecam:)
-
Krzysztof Lech ★★★★★
Bardzo dobrzy fachowcy, doradzili i sprzedali Samochód który jeździ bez zarzutu. Polecam
-
Monika L. ★★★★★
Polecam! Fachowe doradztwo, duży wybór aut, miła obsługa, rzetelnie i sprawnie przeprowadzony deal
-
Alicja Malinowska ★☆☆☆☆
Nie polecam!!! Pan zachwalał "wsiadasz i jeździsz"a tu na dzień dobry sprzęgło ,skrzynia do wymiany,i ten zderzak na trytytkach,a jeszcze lampa wyskoczyła
-
MA Bro ★★★★★
Załatwili mi kompleksowo bardzo ciężki temat tj. sprzedali auto, które z pozoru było niesprzedawalne. Profesjonalna i kompleksowa obsługa. Pan Michał - przemiły Człowiek. Gorąco polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Bazar?
Auto Bazar znajduje się przy Strzelecka 53A, 45-525 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Bazar?
Można skontaktować się z Auto Bazar pod numerem +48 600 281 181
Jak można dotrzeć do Auto Bazar?
Do Auto Bazar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku