Kiedyś kebab był swietny i w dobrej cenie, ale od paru miesięcy znacznie się pogorszył. Zmieniono sos czosnkowy na niesmaczny z dodatkiem dziwnych przypraw, mieso podawane jest zimne i w smaku jak z gumy. Szkoda.
Zdjęcia
Opinie
-
Henry Chinaski ★★☆☆☆
-
michazz 999 ★★★☆☆
Kebab bardzo przeciętny. Sos osty nie stał osób ostrego, i nie chodzi mi tu o jakieś niewiadomo jakie piekło z habanero tylko do Chic lekka pikantność, czosnkowy był tylko z nazwy to był raczej sos jogurtowo majonezowy o delikatnym zapachu. Kompozycja sprawiała że kebab był bardzo słodki. Stąd mój wniosek że to kebab raczej na ostry głód bądź po imprezowy. Oceniać nie mogę go też zbyt nisko bo w okolicy brakuje konkurencji aby porównać je.
-
Andy Marshall ★★★☆☆
Basic kebs. Ocena 3,5 ale w Google nie ma połówek. Zamówienie obejmowało średnią pitę z mieszanym mięsem i czosnkowym sosem oraz kebab w bułce. Przewidywalny kebab- typowy w mieście Opole, gdzie różnic między kebabami brakuje lub występują bardzo subtelne, wręcz niezauważalne. Mięcho kula, sos mało czosnkowy, mocno słodki, ale całość jest zjadliwa- składając zamówienie w lokalu z kebabem niepoważnym byłoby mieć oczekiwania z kosmosu. Proporcje mięsa do warzyw i sosiwa wypadają pozytywnie. Na duży plus fakt, że kebab przyjechał bardzo szybko (szybciej niż przewidywany czas dostawy, pomimo pory obiadowej) oraz że się nie rozpadał- był bardzo dobrze poskładany i przypieczony. Porcje przeciętne, moim zdaniem raczej adekwatne do ceny- najadłem się.
-
Natalia Gabriel ★★☆☆☆
Kiedyś był to mój ulubiony kebab. Ostatnie dwa zamówienia to porażka. Bułka sprawia wrażenie podgrzewanej w mikrofali. Kiedyś była chrupiąca. Dziaj nie dojadłam do połowy i była twarda. Cena też z kosmosu. Połowa poszła do kosza. Już więcej nie zawitam.
-
Dominik ★★★★★
Zamówiłem mega pitę i 0,5 colę. Taki zestawik za 36 zł. Cena bardzo dobra. Pita ogromna. W sam raz na dużego głoda. Mięso mieszane ok. Tradycyjna kula ale dobrze wypieczona. Sosik ostry pozostawiał mocą trochę do życzenia ale w smaku ok. Surówek względem mięsa było w sam raz. Pita przyrumieniona i fajnie chrupiąca. Obsługa miła, nawet bardzo. Lokal czysty. Polecam. Jak chcesz się najeść dobrym kebabem za nieduże pieniądze to warto wpaść.
-
Michał Tomaszek ★☆☆☆☆
Zamówione przez pyszne.pl. Pasztet. Najgorsza kula mocy jaką widział świat. Nie dało się tego zjeść. Żałuje że dałem zwierzątkom. Pies i kot się pochorował po tym. Wydałem 400 zł na weterynarza. Nie polecam. Obrzydliwe jedzenie. Dostawca nie zna Polskiego.
-
C ★★☆☆☆
Na chwilę obecną żółta kartka,kebaby niedopieczone, placek tak miękki że nie da się trzymać kebaba w ręce. W smaku ok zjadliwy ale bez zachwytów, zamówiony był jeden duży i średni, duży jest długi ale bardzo cienki, średni jest krótki ale gruby, po zważeniu wyszło że oba ważyły praktycznie tyle samo. Trochę słabo dopłacasz za większego i tylko optycznie jest „większy”
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lion Kebab Opole?
Lion Kebab Opole znajduje się przy Ozimska 189, 46-020 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lion Kebab Opole?
Można skontaktować się z Lion Kebab Opole pod numerem +48 889 265 433
Jak można dotrzeć do Lion Kebab Opole?
Do Lion Kebab Opole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku