Opinie

  1. Bibi W ★★★★★

    Parking już dawno - ze 3l temu - wyremontowany - a nawet zmodernizowany. Jest OK. Zresztą każde miejsce parkingowe - mimo że tych miejsc na Osiedlu ZWM przewidziano b.duzo i stale się rozwijają nawet po wiele lat temu zmienionej nazwie Osiedla z ZWM na AK - jest witane z radością. Oczywiście radość jest podzielana przez Tych co mają 1;2;3...n+1 samochodów - niepodzielają jej Ci co samochodu niemają. Co do nazwy - to jak kiedyś tam znów będę to zobaczę czy podana - nieznana mi , i nawet niewiem co oznaczająca - nazwa się pojawiła. Nigdy wcześniej parking osobnej - nazwy niemiał i w/g mnie niema

  2. Asia Cybińska ★★★★★

    Cudowny parking polecam wszystkim!

  3. Zbysk K ★☆☆☆☆

    JuzMiesiącamiTrwaRemontCałejUlicyGrotaRoweckiego-wTymParkingu. Ale faktem jest że na budowie w porywach pracuje nawet 3-4 Fachowcow. Zaparkować się nie da-przejechać można-przejście graniczy z horrorem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres EwaVixens?

EwaVixens znajduje się przy Grota-Roweckiego 7, 46-020 Opole, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do EwaVixens?

Do EwaVixens można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements