Opinie

  1. Rafał Spiegel ★☆☆☆☆

    2 parkomaty, z czego 1 na karty płatnicze, który akurat nie działa. Tyle. Obok Centrum Przesiadkowe zadaszone, tańsze. Dodam, że toalety na dworcu nie działają w ogóle. Stoi jakąś buda z ceną 4.50 zł. PKP w PL ma chyba jakiś problem organizacyjny. Ze wszystkim.

  2. J K ★☆☆☆☆

    Za tydzień parkingu parkomat pokazał oplatę 320 zł, kiepski żart.

  3. Aleksandr Cherniawski ★☆☆☆☆

    Jak władze lokalne doszły do punktu, w którym prywatne parkingi znajdują się w miejscach publicznych? Korupcja! To nie jest normalne, gdy taksówka przyjeżdża po mnie i jest wyrzucana przez taksówkarzy, których parkingi są prywatne.

  1. Alex Cherry ★☆☆☆☆

    Jak władze lokalne doszły do punktu, w którym prywatne parkingi znajdują się w miejscach publicznych? Korupcja! To nie jest normalne, gdy taksówka przyjeżdża po mnie i jest wyrzucana przez taksówkarzy, których parkingi są prywatne.

  2. Robert Blazejowski ★☆☆☆☆

    Kod QR nie działa. Nie można zapłacić kartą ani banknotami. Tylko bilonem i to chyba bo nie próbowałem. Ogólnie czeski film z tymi biletomatami. Lipa

  3. Tommy ★☆☆☆☆

    Mimo, ze czesto tam parkuje bo mam blisko do pewnego miejsca, to dzisiaj parkomaty były nieczynne, kod qr nie działał a pan który chodzi i wlepia mandaty zniknął w bliżej nieokreślonej czasoprzestrzeni. Oczywiście denerwujące jest to, że na dwa parkomaty tylko jeden obsługuje płatność kartą. Normalnie idzie się wściec, bo później czlowiek marnuje tylko czas na przejechanie do np. parkingu Centrum Przesiadkowe gdzie wszystko działa ( i w sumie jest taniej o 1zl / godz ) P.S jeśli ktos na szybko chce zakladac konto na pkpmobility i przechodzić przez proces rejestracji w celu zapłacenia online za np. 2godz postoju to się mocno zdziwi faktem, że do wyboru jest tylko płatność za 30 dni. Mimo, że zawsze chwaliłem, tak od dzisiaj moja opinia obróciła się diametralnie. PKP powinno postawić koszyczek na wjeździe i co łaska byłoby wspanialym rozwiązaniem w odniesieniu do tego co jest oferowane. 0/5 nie polecam jak komuś zależy na czasie albo liczy na bezproblemowe parkowanie

  1. Łukasz ★☆☆☆☆

    Skorzystałem z jednej z polecanych aplikacji do płatności. W regulaminie parkingu doba wynosi 45zł, dla mnie aplikacja pobrała 96zł. Generalnie nie polecam i radzę szukać miejsca gdzie indziej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking PKP Mobility?

Parking PKP Mobility znajduje się przy Krakowska 48, 46-020 Opole, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking PKP Mobility?

Do Parking PKP Mobility można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements