Byłam w tym kebabie dwa razy za pierwszym razem niezbyt mi smakowało a za drugim było tak dobre że nie wiem nie wiem ile zapłaciłam około 40 złoty ale nie wiem polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Julia ★★★☆☆
-
Dawid Kluz ★☆☆☆☆
Bułka tylko z mięsem. 30 zł. Mięso jak w większości, mielony syf. Bułka gumowata i sucha..na brzegach twarda jak kamień. Mięso tylko w połowie bułki, reszta zgnieciona. Po przekrojeniu kebaba amerykańskiego zdziwienie. Same frytki za 28zł komedia.
-
Damian ★☆☆☆☆
Było ok, ceny raczej zawsze dość wysokie, ale po ostatniej podwyżce jakość spadła na dno. Mało mięsa, mało warzyw. Sos jak woda. Do tego mięso już z posmakiem starości, zleżałe, takie wczorajsze. Zawsze przymykałem oko na pajęczyny i czarny syf w rogach bo jedzenie jakoś dawało radę. Niestety, ale więcej tam nic nie kupię. Tą "stówkę", którą od czasu do czasu tak zostawiałem przeznaczę na coś co ma smak i jakość.
-
Kot Kot ★☆☆☆☆
Wcześniej było normalne kebab, ale ostatnio wiele kebab a miesa nema pracownik kładzie rękawicę z jednej strony, a ręką bez rękawiczek jest pobierana przez higienę obrzydliwą, nie polecam
-
Bartosz Malarz ★☆☆☆☆
Próbowałem dać ostatnią szansę i właśnie była ona ostatnia. Totalne szrot, sam placek zawinięty… Na zdjęciu jest mega z serem, ani sera, ani mięsa. Sam placur. Nie polecam tego miejsca. Szkoda czasu i pieniędzy.
-
Damian Gaj ★☆☆☆☆
Niestety :) mięso najniższej jakości , niby za 20zl sredni tak naprawde jest mały ten kebab. Sosy jakosc dramatyczna również. Sałatę kupują w markecie obok ciekawe czy ją dobrze wymyją w tej budzie , brawo dla naszego sanepidu :). Ogólnie niejadalne przyciaga ludzi bo tanie , jak to w polsce ale naprawde nie warto takich syf kebabów coraz wiecej plus pod szkołą to postawili jeszcze;) Masakra
-
Ann Kwiatkowska ★☆☆☆☆
Pierwszy i ostatni raz.zawowilam 3 różne rollo i niestety więcej suchego ciasta niż nadzienia więc to nie przypadek tylko standardowe działanie.czuje się oszukana.za te pieniądze na Oleskiej są dużo lepsze kebsy.
-
Mateusz Kropidłowski ★★☆☆☆
Zamówiona tortilla duża na dowóz Jedzenie letnie i twarde. Na końcach więcej mięsa i sosu, a przekrój w środku to samo ciasto o niskiej jakości. Mięso to zwykła kula krojona tępym nożem.
-
Grzegorz Tober ★★☆☆☆
Zamówiony duży kapsalon i mega rollo. Mega rollo praktycznie bez mięsa, faktycznie kebab długi, ale w środku w zasadzie same warzywa i majonez. Natomiast duży kapsalon to już był żart. Wielkość dania niewiela wieksza od telefonu komórkowego, wagowo zresztą też, smak też nie ratował, było dość tłuste. Niestety, ale bardzo nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Dine Opole Oleska?
Kebab Dine Opole Oleska znajduje się przy Oleska 82, 46-020 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Dine Opole Oleska?
Można skontaktować się z Kebab Dine Opole Oleska pod numerem +48 781 832 582
Jak można dotrzeć do Kebab Dine Opole Oleska?
Do Kebab Dine Opole Oleska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku