Opinie

  1. Konrad Kluz ★★★★★

    Mega fajne ciuchy okey ceny mega super marka okey super marka znak sinsay mega super ciuchy okey ceny polecam polecam na święta zakupy na prezenty

  2. natalia Juszczuk ★☆☆☆☆

    Sinsay w Nysie to porażka. Większość ubrań tylko w dużych rozmiarach (L–XXL), rzeczy śmierdzą wilgocią, a spodnie, które kupiłam, miały dziury. Nie polecam.

  3. Magdalena Walewska ★★★★★

    Po powodzi już jest otwarty. Fajnie że nie trzeba nigdzie dalej jechać.

  1. Adam B ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Dwie otyłe baby patrzą się wprost na ciebie i śmieją się w twarz coś, mówiąc między sobą i wymieniając głupie uśmiechy. Za grosz nie miłe. Nie polecam.

  2. Patrycja Ćwirzeń ★☆☆☆☆

    Wszędzie brud, kurz, walające się naklejki na podłodze. W żadnym sklepie nie widziałam takiego brudu. Lustra w przymierzalniach wołają o pomstę do nieba, jeszcze miesiąc i nie będzie w nich się można przejrzeć. Kłęby kurzu na elementach metalowych, przesunelam energicznie zasłonę w przymierzalni to kłęby kurzu spadały z górnych elementów. Ludzie piszcie komentarze żeby coś z tym zrobili, czy naprawdę nie stać taką sieciowke na firmę sprzątającą?? Ekspedientki po kilka godzin w tym kurzu pracują, obłęd.

  3. Wiktoria Ćwirzeń ★☆☆☆☆

    Wszędzie kurz, kurz i jeszcze raz kurz. Szczerze współczuję sprzedawcom pracy w tak brudnym miejscu. Asortyment owszem fajny, aczkolwiek spadający na oczy kurz w przymierzalni nie zachęca. Zdrowie może w takim miejscu na dłuższą metę ucierpieć.

  1. Przemek Unicki ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka bo nie ma zero, powinno być minus pięć. Przyszedłem do sklepu czysty wyszedłem brudny. Po przymierzeniu bluzy wyglądałem tak jak na zdjęciu, cały omechacony, po proszeniu Pani o pomoc i o rolkę z taśmą żeby to wyczyścić, Pani z grobowa miną odesłała mnie żeby pytać w kasie, po chwili przyszła druga Pani, która próbowała mi przyklejać taśmę pakową na plecy. To chyba jakieś żarty żeby w sklepie z odzieżą nie było jednej rolki do czyszczenia. Ale patrząc na czystość w kabinach ( uwaga wybrałem najczystszą) to chyba nie powinno zaskakiwać. W Sinsay chyba się nie sprząta wcale. Panie pracujące za kare ale przecież jest poniedziałek rano, jak mogłem przyjść do sklepu o tej porze.

  2. Jan Czecha ★☆☆☆☆

    Jakbym mógł to nie dałby nawet jednej gwiazdki zupełnie nieprzyjemna obsługa wpierają klientowi coś czego nie powinno być w Polsce dwudziestego pierwszego wieku. Jeżeli przy towarze jest wywieszona dwudziesto procentowa obniżka i mówią że to towaru to według mnie jest wprowadzenie klienta w błąd i wtedy sensie oszustwo Droga pani kierowniczko jeżeli na tym wieszaku nie ma Kurtek tylko Katanki to proszę nie wieszać obniżek i uszanować klienta opinie a nie odwracać się na piecie i bezczelnie nie odchodzić

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Wolności 2, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 280

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements