Mega fajne ciuchy okey ceny mega super marka okey super marka znak sinsay mega super ciuchy okey ceny polecam polecam na święta zakupy na prezenty
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad Kluz ★★★★★
-
natalia Juszczuk ★☆☆☆☆
Sinsay w Nysie to porażka. Większość ubrań tylko w dużych rozmiarach (L–XXL), rzeczy śmierdzą wilgocią, a spodnie, które kupiłam, miały dziury. Nie polecam.
-
Magdalena Walewska ★★★★★
Po powodzi już jest otwarty. Fajnie że nie trzeba nigdzie dalej jechać.
-
Adam B ★☆☆☆☆
Nie polecam. Dwie otyłe baby patrzą się wprost na ciebie i śmieją się w twarz coś, mówiąc między sobą i wymieniając głupie uśmiechy. Za grosz nie miłe. Nie polecam.
-
Patrycja Ćwirzeń ★☆☆☆☆
Wszędzie brud, kurz, walające się naklejki na podłodze. W żadnym sklepie nie widziałam takiego brudu. Lustra w przymierzalniach wołają o pomstę do nieba, jeszcze miesiąc i nie będzie w nich się można przejrzeć. Kłęby kurzu na elementach metalowych, przesunelam energicznie zasłonę w przymierzalni to kłęby kurzu spadały z górnych elementów. Ludzie piszcie komentarze żeby coś z tym zrobili, czy naprawdę nie stać taką sieciowke na firmę sprzątającą?? Ekspedientki po kilka godzin w tym kurzu pracują, obłęd.
-
Wiktoria Ćwirzeń ★☆☆☆☆
Wszędzie kurz, kurz i jeszcze raz kurz. Szczerze współczuję sprzedawcom pracy w tak brudnym miejscu. Asortyment owszem fajny, aczkolwiek spadający na oczy kurz w przymierzalni nie zachęca. Zdrowie może w takim miejscu na dłuższą metę ucierpieć.
-
Przemek Unicki ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka bo nie ma zero, powinno być minus pięć. Przyszedłem do sklepu czysty wyszedłem brudny. Po przymierzeniu bluzy wyglądałem tak jak na zdjęciu, cały omechacony, po proszeniu Pani o pomoc i o rolkę z taśmą żeby to wyczyścić, Pani z grobowa miną odesłała mnie żeby pytać w kasie, po chwili przyszła druga Pani, która próbowała mi przyklejać taśmę pakową na plecy. To chyba jakieś żarty żeby w sklepie z odzieżą nie było jednej rolki do czyszczenia. Ale patrząc na czystość w kabinach ( uwaga wybrałem najczystszą) to chyba nie powinno zaskakiwać. W Sinsay chyba się nie sprząta wcale. Panie pracujące za kare ale przecież jest poniedziałek rano, jak mogłem przyjść do sklepu o tej porze.
-
Jan Czecha ★☆☆☆☆
Jakbym mógł to nie dałby nawet jednej gwiazdki zupełnie nieprzyjemna obsługa wpierają klientowi coś czego nie powinno być w Polsce dwudziestego pierwszego wieku. Jeżeli przy towarze jest wywieszona dwudziesto procentowa obniżka i mówią że to towaru to według mnie jest wprowadzenie klienta w błąd i wtedy sensie oszustwo Droga pani kierowniczko jeżeli na tym wieszaku nie ma Kurtek tylko Katanki to proszę nie wieszać obniżek i uszanować klienta opinie a nie odwracać się na piecie i bezczelnie nie odchodzić
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres sinsay?
sinsay znajduje się przy Wolności 2, 48-303 Nysa, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do sinsay?
Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 280
Jak można dotrzeć do sinsay?
Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku