Do tej pory czuję się zaopiekowana na każdej wizycie. Planuję kontynuację leczenia swojego i dzieci również. Na chwilę obecną ocena 5+ (po wyrwaniu ósemki również czułam się dobrze). Polecam :-)
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Łuczyszyn ★★★★★
-
Kl ★☆☆☆☆
Obsługa to jest jakaś porażka, recepcja umawia jak chce, na wizytę przychodzimy punktualnie a i tak trzeba czekać 40 min bo jest za każdym razem opóźnienie, brak szacunku nie polecam i z pewnością zmienię placówkę żenada!
-
Gabriela Labak ★★★★★
Z całego serca polecam. Pierwszy razem miałam wrażenie że stomatolog słucha co mam do powiedzenia i nie chce na ciągnąć na kasę . Fachowa i rzetelna praca. Pani stomatolog dokładnie tłumaczyła co będzie robić i opowiadała o etapach leczenia. Przez lata straciłam zaufanie do stomatologów a w tym gabinecie zostało ono odbudowane. Podejście do pacjenta PIERWSZA KLASA !
-
M. P. ★★★★★
Z pełnym przekonaniem polecam zabieg piaskowania zębów w tym salonie! Pani Aurelia to prawdziwa profesjonalistka – podczas całej wizyty czułam się w pełni komfortowo. Wykonała zabieg bardzo dokładnie, z dbałością o każdy szczegół, a przy tym była niezwykle sympatyczna. Efekty zabiegu są rewelacyjne – moje zęby nigdy nie wyglądały lepiej! Cały zabieg przebiegł w miłej atmosferze, a Pani Aurelia stworzyła wokół siebie naprawdę przyjazną i profesjonalną aurę. Zdecydowanie wrócę na kolejną wizytę!
-
Żaneta Mega ★☆☆☆☆
NIE POLECAM wyrywania ósemek w tym miejscu! Odrazu napiszę swoje doświadczenia z innego miejsca w którym usuwałam dwie ósemki i po około tygodniu już mogłam jeść wszystko a rana była wygojona. Dla porównania, żeby nikt mi nie próbował wmawiać że pewnych rzeczy. 1) Chirurg usunal dwie ósemki w około 20 minut. W tym dolną która była zatrzymana. Na starcie powiedział że będzie się źle goiła. Po chwili dowiedziałam się dlaczego tak się stanie :) 2) zatrzymaną ósemkę wyrywał na siłę, a kiedy spostrzegł się że został korzeń lekkoduchem usuwał kawałek kości. --> w innym miejscu lekarz po prostu podzielił problematyczną 8 na fragmenty i usuwał je po kolei żeby nie trzeba było usuwac kości, no ale co tam. Jak widać to co ułatwia pracę i skraca jej czas jest opłacalne, cnie ? 3) wcześniej informowałam że w przypadku ósemki po drugiej stronie pojawiła się trobiel z treścią zapalna - w Promedzie lekarz jakgdyby nigdy nic powiedział że no, tutaj pewnie też tak będzie 4) po stwierdzeniu że usuwana przed chwilą ósemka mogła być zapalna lekarz zakłada szwy - które wyglądają jak bawełna i zaszywa dziąsło przeplatając nić przez policzek. - w innym miejscu dowiedziałam się ze nić która została uzyta bardzo przenosi bakterie, dlatego w stomatologii lepiej ich nie uzywac ,no cóż w promedzie wszystko możliwe :D 5) po zakończeniu lekarz siada sobie przy komputerze, i mówi że to wszystko :) - jak się później dowiedziałam od innego chirurga to lekarz w takim wypadku powinien przepisać antybiotyk, zwłaszcza jeśli jest podejrzenie że ząb był zapalny, ale co tam, wyrwana. Czas dobry to do widzenia :) 6) przy recepcji recepcjonistą pyta mnie ile mam zapłacić (?) Ok ? I nikt nie wydaje żadnych zaleceń. Lekarz nic nie wspomina Po 3 dniach ból jest nie do wytrzymania, opuchlizna coraz większa. W nocy sięgam po tramadol, ketonal mija po 2h. Zgłosiłam się na kontrolę - na co higienistka zadaje mi pytanie " a boli to Panią wgle ? " po czym jak tłumaczę co się dzieje mówi mi " no to dopiero 3ci dzień! To przecież może tak być " dopiero gdy powiedziałam że miałam usuwane drugą stronę i mnie tak nie bolało. Że po szczerości nic mnie tak w życiu nie bolało, Pani ustępuje i mówi że zaraz mnie przyjmie lekarz - inny niż robił ekstrakcje. Przychodzę, lekarz jak zerknął zaczął sapać w końcu jak zapytałam co się k.wa dzieje powiedział że, idzie zapalenie od okostnej. Przepisał antybiotyk, zapytałam czy mi pomoże-powiedział że nie wie :). Antybiotyk nie pomógł nic, ból się nasilał, czułam jak infekcja idzie w kierunku gardła, promieniuje do oka, potylicy. Na następny dzień pojechałam 300km do kliniki gdzie wyrwalam ósemki po drugiej stronie. Ból nie do opisania, byłam tak słaba że robiąc krok miałam wrażenie że zemdleje. Na szczęście przyjął mnie doświadczony lekarz który prowadzi oddział chirurgii szczekowo- twarzowej.Przebadał mnie i powiedział że jeśli jest już tak źle dla mu się wydaje to będzie musiał mnie zaraz zabrać na oddział chirurgii szczękowej i wykonać nacięcie pod linią szczęki i że zostanie po tym brzydka blizna powiedziałam że naprawdę, ja bym chciała tylko żeby mnie ktoś uwolnił od tego bólu. Lekarz zdjął- pożal się Boże- szwy i nacinał różne miejsca w przestrzeni przyzebowej żeby usunąć treść ropną. Powiedział że nie ma szans żeby przez te szwy ropa mogła się wydobywać, higienistka powiedziała że musiało mnie to okropnie boleć, a silnie zakażony był mięsień żwacz. Infekcja naciekała już na gardło, powiedzieli że dobrze ze przyszłam. Na oddziale chirurgi szczękowej trafiają osoby które przez taki naciek się duszą. Więc myślę że jeśli bym sobie poczekała według zaleceń " Doktorów " z promedu to mogłabym się przekręcić. Dziękuję za tak cenne doświadczenie. I Polecam traktować swój zawód poważnie. Przez takich ludzi jak wy ludzie kończą z ciężkimi powikłaniami, czasami nawet śmiertelnymi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dentysta Przychodnia Promed-Stomatolog?
Dentysta Przychodnia Promed-Stomatolog znajduje się przy Stefana Okrzei 7, 45-713 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dentysta Przychodnia Promed-Stomatolog?
Można skontaktować się z Dentysta Przychodnia Promed-Stomatolog pod numerem +48 505 124 412
Jak można dotrzeć do Dentysta Przychodnia Promed-Stomatolog?
Do Dentysta Przychodnia Promed-Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku