Opinie

  1. Patryk L ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować Pani Doktor Ewie za wspaniałą opiekę przy usuwaniu moich ósemek. Już od pierwszych chwil wizyty jej profesjonalizm i ciepłe podejście sprawiły, że mimo stresu czułem się całkowicie spokojny i pewny, że trafiłem w dobre ręce. Sam zabieg poszedł szybko, sprawnie i bezboleśnie, a Pani Doktor na każdym kroku tłumaczyła, co się dzieje, co naprawdę dodawało poczucia bezpieczeństwa. Do tego otrzymałem jasne wskazówki pozabiegowe, które bardzo ułatwiły gojenie. Doktor Ewa wykazuje się wysokimi umiejętnościami, a jednocześnie naprawdę życzliwym i uważnym podejściem do pacjenta, będąc prawdziwym specjalistą, któremu można w pełni zaufać. Z czystym sumieniem polecam!

  2. Monika Helena ★★★★★

    Trafiłam jakiś czas temu że szczękościskiem i jestem wdzięczna, że akurat tutaj. Zostałam przyjęta w ciągu godziny, dostałam antybiotyk. Cieszę się, że zostałam z wielką empatia potraktowana. Jakiś czas później byłam na ekstrakcji 8. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Polecam. Wszystko jest tak, jak powinno:)

  3. Ola B ★★★★★

    Świetne podejście – lekarz uważny, troskliwy, z poczuciem humoru i miłym błyskiem w oku. Czułam się zaopiekowana i wyjątkowo potraktowana. Pozdrawiam serdecznie Ola S

  1. MyszaXXX ★☆☆☆☆

    Zawyżają ceny bez powodu i chcą dwukrotnie więcej, wyłudzacze i naciągacze tylko pieniądze straciłam i zębów dalej nie mam bo mi poradziła żeby wyrwać bo trzeba zarobić

  2. Patryk Matuszek ★★★★★

    Pani dr Małgorzata to naprawdę świetny specjalista! Nawet nie zauważyłem jak byliśmy po higienizacji, bezboleśnie, a co najważniejsze Pani Krysiak sprawiła, że mój strach do dentysty całkowicie zniknął. Polecam z czystym sercem!

  3. Valeriia ★☆☆☆☆

    moja opinia na temat stomatologii, którą miałam (niestety) okazję odwiedzić. Miałam pilną potrzebę wizyty u dentysty z powodu silnego bólu zęba. Przeprowadzono mi leczenie kanałowe (ENDO), a cena, którą mi zapowiedziano, miała wynosić od 1200 do 1300 złotych. Jednak ostateczny koszt wyniósł prawie 2500 złotych. Rozumiem, że mogą wystąpić różnice w cenie, ale nie spodziewałam się, że będą aż dwukrotne. Najbardziej zaskakujące było jednak to, co wydarzyło się podczas jednej z wizyt. Młody dentysta, niestety nie znam jego imienia, naciskał na ząb tak mocno, że miałam przeczucie, iż go złamie – i niestety, dokładnie tak się stało. Dentysta tylko rzucił: "Ojej, przepraszam, ale wasz materiał nie wytrzymał". Mój ząb był wcześniej częściowo zrekonstruowany, a teraz, dzięki temu lekarzowi, została mi tylko mała jego część. Dentysta zaoferował odbudowę, ale oczywiście na mój koszt. Niestety, zrobił to bardzo źle. ( Nawiasem mówiąc, mówimy o przednim zębie .) Żałuję tylko, że od razu nie zgłosiłam tego incydentu do odpowiednich instytucji. Teraz jest już za późno, ale tę stomatologię wspominam jak koszmar.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Opolskie Centrum Stomatologiczne Tańczak i S-ka Sp.J.?

Opolskie Centrum Stomatologiczne Tańczak i S-ka Sp.J. znajduje się przy Budowlanych 33, 45-121 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Opolskie Centrum Stomatologiczne Tańczak i S-ka Sp.J.?

Można skontaktować się z Opolskie Centrum Stomatologiczne Tańczak i S-ka Sp.J. pod numerem +48 607 173 521

Jak można dotrzeć do Opolskie Centrum Stomatologiczne Tańczak i S-ka Sp.J.?

Do Opolskie Centrum Stomatologiczne Tańczak i S-ka Sp.J. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements