Opinie

  1. Łukasz Sztachelski ★★★★★

    Bardzo smaczne i świezutkie jedzonko. Z całego serca dziękuje i polecam

  2. Michal Dudziak ★★★★★

    Pyszny kebab z dodatkiem koperku ja tam lubię dobra kulka lepsza niż te wszystkie Mustafy

  3. Fantasian ★★★★★

    Jestem klientem od kilku miesięcy i nigdy sie nie zawiodłem. Mięso w kebabie zawsze było świeże i smaczne i dobrze dopieczone. Moją ulubioną pozycją w menu jest duża pita z mięsem mieszanym i łagodnym sosem. Próbowałem również dań na talerzu i jest klasa ;) Obsługa bardzo sympatyczna i miła wobec klienta, lokal bardzo zadbany i obszerny. Polecam!

  1. Krzysztof Dudek ★★☆☆☆

    Dwie gwiazdki tylko ze względu na w miarę ładny lokal. Jedzenie kiepskie. Wziąłem kebab talerz i w zasadzie mięsa nie wyczułem - 90% to sos. Dosłownie całe danie było wymieszane w sosie. Lubię ogólnie sosiki ale bez przesady. Poza tym porcja malutka i do tego podana na papierkowym talerzu jednorazowym, co w takim lokalu w porównaniu do standardowej budy jest wręcz niedopuszczalne - co to za problem umyć talerz po kliencie? Surówek bardzo mało. Ogólnie nie polecam. Za podobną cenę można w Opolu zjeść znacznie lepsze jedzonko.

  2. kuroiyunikon q ★★★☆☆

    Kebab w bułce średni to w sumie mały, gdyby nie promocja to trochę się nie pyli. Mięso ogólnie w smaku dobre, ale w kebabie zimne. Bułka niedogrzana. Może być, ale nie jest najlepszy. Stoły mimo małego ruchu nie posprzątane :/

  3. 11jacek2 ★★★★★

    Byłem dziś pierwszy raz. Kebaby na donnerze wyglądają tak samo jak wszędzie, ale zamówiłem zestaw z kurczakiem z grilla tavuk. Dostałem ogromną porcję właściwie na dwa obiady. Kurczak był pyszny i soczysty, świetnie zamarynowany. Do tego dla dwóch osób chleb podpiekany. Gorąco polecam tą opcję zamiast zwykłego kebaba. Mam nadzieję, że następnym razem spróbuję mięsa wołowego

  1. Al La ★★★★★

    Bardzo ładne i przestronne miejsce – jest gdzie usiąść i na spokojnie zjeść. Jest cieplutko, ceny są przystępne, a obsługa miła i szybka. Jedzenie jest bardzo dobre, porcje duże. Zamówiliśmy duży kebab w tortilli i duży kebab w picie. Na pewno wrócimy jeszcze na szaszłyki i nie tylko. Serdecznie polecam! Najładniejszy kebab, w którym byłam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres UZ Doner?

UZ Doner znajduje się przy Bronisława Koraszewskiego 8, 45-011 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do UZ Doner?

Można skontaktować się z UZ Doner pod numerem +48 510 898 473

Jak można dotrzeć do UZ Doner?

Do UZ Doner można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements