Opinie

  1. Kazimierz-Ryszard Kazimierowicz ★★★★★

    Często tutaj wymieniam ogumienie.Jestem zadowolony...

  2. G ★★☆☆☆

    Panowie fajnie, doradztwo ok. ALE: oczywiście dostałem podkładkę mimo, że stara była ok i nie trzeba jej wymieniać - ale za darmo umarło a informacji brak, że to mi doliczą! Dodatkowo obsługiwał mnie uczeń słabo nadzorowany bo uszkodził mi korek górny oleju (niepotrzebnie się siłował) oczywiście nie zaproponowano mi odkupienie korka. No i powiedziano mi, że jak kupię olej to wymiana gratis - po czym doliczono mi 40 pln za wymianę. Dziwię się bo zakład wymienia oleje od lat a tu takie wtopy.

  3. Marcin Kula ★☆☆☆☆

    chcesz miec problemy to zapraszam do tego miejsca. Specjalizują się w wymianie oleju a kto odwiedzi to miejsce ma po albo z wymianą problem. Z banki 5l w silniku ktory ma 5,2l oleju udalo się wymienic 3l, w ostatniej chwili zorientowałem sie ze gosc nie przykrecil oslonypod silnikiem ( po prostu bym ja rozjechal wyjezdzajac) a na koncu okazalo sie ze nie dokrecony jest korek i wywalilo olej. No i przy okazji "Panowie" zachowują sie jakby robili łaskę w ogole cokolwiek robiąc

  1. Богдан Ковняник ★☆☆☆☆

    Gorsze serwisy opon jeszcze nie widziałem. Ceny są wielokrotnie wyższe w porównaniu do konkurencji. Obsługa jest okropna. Oferują to, co jest droższe i bardziej wygodne dla serwisu, a nie klientu. Nie radzę nikomu tam wchodzić.

  2. azya1 ★☆☆☆☆

    Omijajcie szerokim łukiem ten serwis. Wulkanizatorzy są tak bezczelni że wrzucili zimowe brudne koła na tylne siedzenia bez żadnej folii - powinni zapłacić za czyszczenie - BRAK SŁÓW - jak pokazałem to znajomym, każdy z nich powiedział że nigdy tam nie pojadą. ODRADZAM!

  3. Marek Kaim ★☆☆☆☆

    TaK się im spieszyło do domu ze nie ściągnęli całego oleju i dodali tylko 2 litry mówiąc ze 2.5 litra starczy . Po 6 tysiącach komputer mi pokazuje że olej do wymiany . Większych partycypacji nie widziałem no i nie dali paragonu . Kasę wzięli dla siebie zresztą z ich rozmów tco słyszałem to nagminnie tak robIan śmiecie zwykle

  1. Rafał ★☆☆☆☆

    Nie polecam, sama wymiana oleju 60zł do tego próbowano mi wmówić, że potrzebuję zbędną uszczelkę pod filtr oleju za 8zł nie pytając nawet jakiego auta dotyczy wymiana oleju. Pożyczono mi szczęścia w szukaniu tańszej wymiany i znalazłem w moto life za 30zł :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jan Głowiński. Serwis wymiany oleju?

Jan Głowiński. Serwis wymiany oleju znajduje się przy Budowlanych 137, 45-123 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jan Głowiński. Serwis wymiany oleju?

Można skontaktować się z Jan Głowiński. Serwis wymiany oleju pod numerem +48 774 558 575

Jak można dotrzeć do Jan Głowiński. Serwis wymiany oleju?

Do Jan Głowiński. Serwis wymiany oleju można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements