Opinie

  1. Alex Żarski ★★★★★

    Pizza bardzo dobra, idealne ciasto (nie za cienkie, nie za grube). Każda pizza jaka zamówiliśmy była dobra. Bardzo jednak przypadła nam do gustu pizza Wiejska. Polecam!❤️

  2. Angelika Sobkowicz ★★★★★

    Polecam tą pizzerie, bardzo lubię tam zamawiać. Dostawa jest zawsze ekspresowa i w najdalsze zakątki miasta pizza potrafi dojechać bardzo ciepła ! Co rzadko się zdarza w przypadku innych pizzeri. Szef konkretny i sympatyczny, a Ci co dają złe opinie to chyba jakieś trole, bo nie ma czego się za bardzo przyczepić;)

  3. KASIA PILARSKA ★★☆☆☆

    Czas oczekiwania ok.. ale pizza słaba, mega tłusta, parę plasterków najtańszego salami z biedronki i leko posypane papryka, sera 3 tony. Sos to zwykły jogurt naturalny z czosnkiem. Szkoda kasy.

  1. Klaudia ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca. Właściciel (który tylko sam przygotowuje pizzę) bardzo niesympatyczny, sprawiał wrażenie jakbyśmy mu sprawili problem że musi dla nas zrobić pizze. Stoliki nie przetarte, lokal zadymiony. Pizza z salami okropnie tłusta aż z niej kapało, brak sosu pomidorowego pod spodem. Napewno już tam nie wrócimy.

  2. Joa Nna ★★★★★

    Po kolejnym zamówieniu przyszedł czas na opinie. Dostawa jak zawsze expres a sam dostawca mega pozytywny i kontaktowy facet. Kontakt z szefem bez zastrzeżeń, w razie problemu rozwiązuje sprawę natychmiast, nawet po małej wpadce przy kolejnym zamówieniu zostało to ku mojemu zdziwieniu zrekompensowane super gratisem. A smak to już kwestia gustu, dla mnie bomba. Dużo składników, zawsze świeże i dobrej jakości. Jak dla mnie 5/5. Polecam.

  3. daccwewc ★☆☆☆☆

    Jak można dostawać tyle negatywnych komentarzy i nic nie zmienić, a te na 5 gwiazdek co dostaje to coś niesamowitego, chyba lokalni koledzy bo nie wierzę że ktoś dał mu 5 gwiazdek za takie okropne jedzenie, nie polecam, pizza z mikrofali dokładnie tak samo smakuje, za 10 zł można kupić mrożoną z biedronki będzie lepiej smakować.....

  1. Julia Duda ★☆☆☆☆

    Pizza może była by całkiem niezła gdyby miała jakikolwiek sos na spodzie. Postanowiłam zgłosić tę anomalię z nadzieją że to zwykła pomyłka i jakoś to rozwiążemy, ale tu zaczął się istny cyrk. Osoba która odebrała telefon to podobno właściciel. Jeśli to prawda to nie życzę mu sukcesów w dalszym biznesie, bo zostałam potraktowana w bardzo nie miły sposób od samego początku rozmowy. Nie będę się rozpisywać co dokładnie zostało do mnie powiedzie a bo nikt nie ma na tyle czasu aczkolwiek pan bardzo szybko uniósł głos i zaczął traktować mnie z góry( założył odrazu że jestem młodsza i może sobie na to pozwolić)

  2. Kinga Woźniak ★☆☆☆☆

    Dostawa z pyszne.pl ... pizza całkowicie nie smaczna, bardzo dużo sera ( mokro od nadmiaru tłuszczu ) składniki jak widać... Opole nie zaimponowało mnie pozytywnie z dostawami ( pizza była letnia ser stwardniał) dodatkowo za takie pieniądze mam prawdziwa włoska pizzę ( ta pizza nawet nie leżała obok włoskiej a tak ten lokal na pyszne to określił ) . Do właścicieli - nie przyjmujecie dostaw za godzinę ! Sumując nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Mała Siesta?

Pizzeria Mała Siesta znajduje się przy Wolności 1, 45-920 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Mała Siesta?

Można skontaktować się z Pizzeria Mała Siesta pod numerem +48 774 691 567

Jak można dotrzeć do Pizzeria Mała Siesta?

Do Pizzeria Mała Siesta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements