Opinie

  1. Миколай Новоставський ★★★★★

    Lody najlepsze , które jadłem . Pani miła i uprzejma .

  2. Katarzyna Ciach ★★★★★

    Pyszne lody, przemiła obsługa.

  3. Sylwia Schymanietz ★★★★★

    Mega pyszne lody w normalnej cenie!

  1. Sylwia ★★★★★

    Pyszne lody i przesympatyczna obsługa! Smak pomarańczowy podbił serducho

  2. Paweł Szmolke ★★★★★

    Zatrzymaliśmy się przy okazji wycieczki rowerowej. Poza długim czasem stania w kolejce wszystko super. Lody pyszne, każdy znajdzie swój smak.

  3. 01 Góral ★★★★★

    Przenośny punkt z lodami włoskimi każdy dzień inny smak. Przepyszne lody w kolorowych wafelkach z różnymi posypkami pycha. Obsługująca Pani bardzo sympatyczna. Warto pojechać tam na lody z Opola ( przy okazji można zrobić zakupy na placu targowym )POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lody Bajka?

Lody Bajka znajduje się przy 46-081 Dobrzeń Wielki, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lody Bajka?

Do Lody Bajka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements