Opinie

  1. Małgorzata Groszek ★★★★★

    Szybka i dobra obsługa. Polecam

  2. Beata kowalczuk ★★★☆☆

    Klimatyzacja zrobiona, nie obyło się bez nerwów ale działa. Natomiast wyważanie kół.... eh na wiosnę wymiana opon, skrzywiona felga to raz, zero informacji na ten temat, bo przecież klient się nie zorientuje... po wymianie bicie na kole, przy robieniu klimatyzacji prośbą o ponowne wyważenie. Panowie 100zl przytulili, a jak było bicie tak zostało... Koła wyważone nareszcie prawidłowo w innym warsztacie. Nie wiem kto tam się u was tym zajmuje ale proponuję się przyuczyć jeszcze bo nawet laik po krótkim instruktażu jest w stanie prawidlowo wyważyć i nabić odważniki

  3. Wanda Szylska ★★★★★

    Od kilku lat korzystam z naprawy mojej MIKRUNI w Zakładzie Pana Huberta Dandyka. Wspaniały zakład, naprawa w umówionym terminie i szybko. Ceny nie są wygórowane. Mechanicy i Szef są rewelacyjni. Prawdziwi i zaangażowani fachowcy. Ponadto nie naciągają cenowo, w związku z czym, samochodzik sprawuje się bardzo dobrze. Godni polecenia fachowcy w górnej półki. W biurze uśmiechnięty Pan Paweł, doradzi, podpowie a jak widziałam, wspomaga pracę mechaników w razie potrzeby, zna się również na mechanice. Wszystkim Wam dziękuję i gratuluję wspaniałego Szefa.

  1. Waldemar Watraszynski ★☆☆☆☆

    Przed każdą naprawa bądź czymkolwiek poproście o wycenę naprawy wraz z częściami. Proponuje kupować samemu części, oleje itp.W miarę możliwości korzystałem z serwisu bo ceniłem za szybkość oraz fachową pomoc, po ostatniej wizycie wszystko zmieniło się o 180 stopni. Edit: co do terminu: umówiony bylem na godziny ranne chyba na 9, o godz 14 dowiedziałem się że auto dopiero wiedzą OK mały kilku godzinny poslizg można wybaczy,ponieważ pracownik nie przyszedł do pracy, co klienta najmniej obchodzi. Co do cen za np za olej, nie uwierzę że cena jest o 10 lat na tym samym poziomie 50zl/1l gdzie średnia cena detaliczna to ok 33zl/1 co do cen pozostałych części a mianowicie filtrów nie będę się odnosił ponieważ Pan zasugerował że są one z popularnego azjatyckiego serwisu. Dalej co do diagnostyki, nie prosiłem o podpięcie komputera a o sprawdzenie tulei wahacza oraz poduszek silnika. Diagnoza hmm może to może tamto ,ze wskazaniem na wtryski ale Pan dokładnie nie umiał stwierdzić bo zajmuje się w przeważającej większości grupa silnikow VW. Reasumując policzony zostalem na kwotę 650zl po negocjacjach cena za usługę wyniosła 500zl. Doskonale wiem i zadaje sobie sprawę iż wiedza kosztuje i nic nie ma za darmo, jednak oczekiwałbym diagnozy że to dana część jest zepsuta/uszkodzona bo idąc tym torem mozna pół auta wymienić a problem zostanie. Wisienka na torcie Pan zapomniał o paragonie ;-)

  2. Dawid Wyleżoł ★★★★★

    Do serwisu trafiłem celem dokonania przeglądu samochodu przed zakupem. Byłem zaskoczony, że w tak przystępnej cenie Panowie zabrali się do oględzin auta w tak dokładny sposób. Bardzo duży zakres sprawdzonych elementów i informacje od diagnosty na każdym etapie przeglądu. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie ten serwis. Pozdrawiam

  3. G W ★★★★★

    Jestem ich klientem już od kilku lat i trafiłem do nich przypadkiem! Zaskoczenie było ogromne i bardzo pozytywne, ponieważ za tą samą usługę na częściach tych samych producentów skasowali kilka stówek mniej (wymiana amorów przód i tył, stabilizator, gumy stab. i łączniki). Części zawsze do wglądu, dają wybór jeżeli chodzi o zamienniki. Jeżeli coś "nie zagra" to z reklamacją nie ma również problemu! Polecam ten serwis za każdym razem rodzinie i znajomym, bo WIEM że pracują tam uczciwi ludzie! Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TDI Autoczęści Serwis?

TDI Autoczęści Serwis znajduje się przy Sławna 2D, 45-960 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TDI Autoczęści Serwis?

Można skontaktować się z TDI Autoczęści Serwis pod numerem +48 774 573 444

Jak można dotrzeć do TDI Autoczęści Serwis?

Do TDI Autoczęści Serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements