Fajny sklep , można tam wyszukać prawdziwe perełki. Pani sprzedająca bardzo pomocna i miła.
Zdjęcia
Opinie
-
Tatiana ★★★★★
-
M I ★★★★★
Wspaniała i przyjazna obsługa klienta! Szczerze polecam - zawsze służą pomocą i mają idealne rozwiązania. Kontakt przemiły. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów!
-
Łukasz Woźniak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Pół roku temu kupiłem komplet krzeseł. Kiedy jedno z nich uległo uszkodzeniu (puścił spaw od podstawy krzesła) pani oświadcza ze u nich mebli nie można reklamować a wręcz powinienem się cieszyć że kupiłem u nich krzesła w takiej cenie. Chętnym na zakup w tym sklepie proponuje sie dwukrotnie zastanowić.
-
Krzysztof W ★☆☆☆☆
Najlepiej moje doświadczenie z tą firmą definiuje powiedzenie " Pierwszy I Ostatni Raz !!!". Cała przygoda bo tak należy określić cały ten proces, zaczął się od znalezienia na OLX oferty. Z uwagi że mamy do Opola 100km był kontakt telefoniczny i rozmowa przebiegła mniej więcej tak pytanie czy stół jest dostępny? Odp. Tak jest dostępny z tym że na sklepie można obejrzeć stół 200cm a 170cm jest na magazynie. Pyt. ok, ale jest dostępny? bo jesteśmy z daleka. Odp. Tak jest dostępny, zapraszamy. Więc po utwierdzniu się że stół jest dostępny popołudniu w czwartek pojechaliśmy do sklepu. Wchodzimy jest faktycznie stół 200cm podchodzimy do Pani z obsługi sklepu i mówimy iż interesuje nas ten stół tylko w rozmiarze 170cm, na co Pani z uśmiechem odpowiada że to Państwo przyjechali po ten stół? Ale przecież on jest na magazynie i będzie jutro ( śmiech Pani). Delikatna irytacja wzrosła bardziej w momencie kiedy Pani w ogóle nie poczuwała się do faktu wprowadzenia nas w błąd i nie doprecyzowania że stół można odebrać następnego dnia. Telefon do szefa ... i zaskoczenie ( jak to mówią "jaki pan taki pies") szef też widzi problem po naszej stronie. Dogadujemy się że będziemy w piątek po stół który będzie czekał przygotowany na sklepie - dodam owszem cena obniżona o 100zl. PIĄTEK. Potwierdzam telefonem w godzinach południowych u samego szefa :-) że stół będzie po 17 tej. Przyjechaliśmy około 17:15 i .... stół jest składany, ok czekamy i tak nam zeszło na czekaniu do 18:15. Stół złożony w jakimś przedsionku na kartonach, można obejrzeć. Decyzja ok bierzemy w tym momencie pan szef wyskakuje w lekkim uniesieniu z regulaminem sklepu że niema gwarancji itp. Po przyjechaniu do domu stół był tak skręcony że konieczne okazało się całkowite jego rozkręcenie i ponowne jego złożenie w sposób POPRAWNY!!!! Więc dwa razy proszę się zastanowić aby unikać PRZYGÓD. A kontak z klientem w skali 0-10 to marne 2.
-
Daniel Frąckowiak ★★★★★
Można naprawdę znaleźć coś oryginalnego za bardzo fajne pieniądze!. Dowóz mebli nawet kilkaset kilometrów, polecam !.
-
Lidia Rojek-Wedler ★★★★★
Super cena za ekstra firmowe meble. Znalazlam tu ekskuzywny zelandor krysztalowy, i wyjatkowe lustro. Znalazłam tez wymarzony stół z krzesłami. Super personel . POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Świat Mebli KleRo?
Świat Mebli KleRo znajduje się przy Śliczna 97, 45-940 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Świat Mebli KleRo?
Można skontaktować się z Świat Mebli KleRo pod numerem +48 577 777 501
Jak można dotrzeć do Świat Mebli KleRo?
Do Świat Mebli KleRo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku