Opinie

  1. Michał Piekarek ★☆☆☆☆

    Chciałem zamówić jedzenie w niedzielę zaraz po otwarciu - telefon wyłączony. Zamówiłem przez internet, cały czas czekając na akceptację zamówienia. Po pół godziny udało mi się dodzwonić i dostałem informację, że zaraz zaakceptują zamówienie, ale czas oczekiwania to 20 minut. Podziękowałem.

  2. KRZYSZTOF SOŁOWIEJ ★★★★★

    Po pierwsze nowe czyste ładne miejsce prawdopodobnie właściciel lokalu wraz ze swoim pomocnikiem bardzo czyści często zmieniają rękawiczki mimo późnej wieczornej pory uśmiechnięci uprzejmi porcję sowite duże mimo moich 100 kg byłem najedzony wokoło dużo miejsc parkingowych łatwy dojazd dobry dostęp dla osób niepełnosprawnych można być dumnym z tak serwowanego jedzenia

  3. Szeregowy Minduś ★☆☆☆☆

    Ten kebab to była podróż… niestety w jedną stronę – prosto do piekła smaków. Mięso smakowało jak sól wymieszana z pyłem z grilla, do tego śmierdziało spalenizną tak, że miałem wrażenie, iż kucharz przypadkiem grillował też popielniczkę. Warzywa stanowiły 90% zawartości – sałatkowa dżungla w środku, w której mięso zgubiło się i nigdy nie wróciło. Sos? Chyba nawet nie wiedzą, co to jest sos. Zamówiłem największą opcję – niby ponad 600 gram. Na oko nawet 500 nie było. To jak zamówić SUV-a, a dostać rower wodny. Już sama waga mówiła: „bracie, zostałeś oszukany”. Smak? Wyobraźcie sobie, że ktoś posolił sól, potem spalił ją na patelni i zawinął w placek. Do tego dorzucił pół warzywniaka, bo czemu nie. To nie kebab – to kulinarna kara za grzechy, których jeszcze nawet nie popełniłem. Podsumowując: Największa opcja? Tylko w folderze reklamowym. Mięso = sól + popiół. Warzywa = 3x więcej niż trzeba. Smak = dramat kulinarny w 3 aktach. kebab totalne g*wno, ale dzięki niemu wiem, że jednak warto gotować w domu.

  1. Arek Szasz ★★★★★

    Szczerze co mogę powiedzieć kebsik smaczny a lubię dobrego kebaba więc jesli ten mi smakuje to spoko. Jeśli mogę coś dodać bo nie wiem czy można coś zmienić otóż jak dla mnie zmienił bym tylko sos z sambala na coś mniej słonego on trochę słony jest niż ostry ale to moje odczucia ogólnie rewelacja. Jak by był sos Carolina to petarda. I tak jest spoko oby tak dalej i cena i jakoś jest spoko

  2. Ausard ★★★★★

    Testowałem w piątek z mięsem kraftowym wołowina i muszę powiedzieć że kozak. Mięso pełne smaku w dużej ilości. Bułka puszysta i zarazem chrupiąca, sos ostry bardzo dobry wyrazisty.

  3. Mariusz Łukaszek ★☆☆☆☆

    Witam dziś w tej jadłodajni zamówiliśmy kebab miał to być duży talerz z dużą ilością mięsa noi jak w sestawie frytki surówki oraz sos mieszany otrzymaliśmy 3/4 tacy frytek 1/4salatek i trochę mięsa. Powiem tak a by mięso było wmiare dobre gdyby ktoś nie zalał taką ilością sosu czasowego że na wymioty bierze mało tego całą sałatka zalana tym samym sosem normalnie nieda się jeść a cena za te zamówienie wyrywa z butów osobiście jedliśmy jednego z gorszych kebabów i nie polecam

  1. Beata Lazar ★★★★★

    Obsługa miła , komunikatywna , uśmiechnięta . Jedzenie bardzo dobre . Zamówiliśmy duże talerze z kurczakiem i. Wołowina . Bardzo dużo mięsa , frytek i świeżych - chrupiących warzyw . Kropka nas i to smakowity sos . Mała tortilla - nie jest wcale taka mała . Fryteczki chrupiące . Fajna promocja na pepsi zero . 2 w cenie 1 . Można zbierać punkty w aplikacji . Napewno wrócimy .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bafra Kebab?

Bafra Kebab znajduje się przy Namysłowska 46d, 46-081 Dobrzeń Wielki, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab?

Można skontaktować się z Bafra Kebab pod numerem +48 575 109 245

Jak można dotrzeć do Bafra Kebab?

Do Bafra Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements