Opinie

  1. L Zacho ★☆☆☆☆

    Poprosiłem dzisiaj panią o kupon lotto. Pani z rozbrajającą szczerością poinformowała mnie ze nie ma uprawnień do - nazwijmy to- wygenerowania kuponu. Ok, ale skoro nie ma, to niech będzie ktoś z uprawnieniami, albo niech wyrzucą lottomat i oficjalnie napiszą lotto nima. Jakbym wiedział o takiej sytuacji, zatrzymałbym się w centrum i wysłał.

  2. Z Zacho ★☆☆☆☆

    Poprosiłem dzisiaj panią o kupon lotto. Pani z rozbrajającą szczerością poinformowała mnie ze nie ma uprawnień do - nazwijmy to- wygenerowania kuponu. Ok, ale skoro nie ma, to niech będzie ktoś z uprawnieniami, albo niech wyrzucą lottomat i oficjalnie napiszą lotto nima. Jakbym wiedział o takiej sytuacji, zatrzymałbym się w centrum i wysłał.

  3. Dariusz Latosiaczek ★☆☆☆☆

    Byłem przejazdem, wszedłem, zobaczyłem karalucha jak sobie biegnie pod regałami i wyszedłem. masakra.

  1. Agnieszka Bialic ★☆☆☆☆

    Masakra! Żabka na częstochowskiej powinna być otwarta, a Pani wystawiła sobie ręcznie napisaną karteczkę „wracam o 17:30 zamknięte”. To już nie pierwszy raz. Porażka.

  2. Kamil Matysiuk ★★★★★

    Sklep utrzymany bardzo schludnie,towar intuicyjnie umieszczony i zawsze ładnie facowany. Jednak największą zaletą tego sklepu jest obsługa,zawsze miła, pomocna i witająca klienta z uśmiechem na ustach.Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność.Bardzo polecam zakupy w tej placówce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Częstochowska 4, 45-424 Opole, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements