Opinie

  1. K ★★★★★

    Parking na plus, wybór towarów ok. Obsługa bardzo miła. Na wejściu dziwny stopień i drzwi otwierają się na zewnątrz co w połączeniu daje trudności w wejściu z wózkiem dziecięcym ale to juz marginalny problem w Żabce.

  2. Michal Jarosz ★☆☆☆☆

    Pani obsługująca bardzo nie lubi swojej pracy, w ofercie żabka ma pizzę, po poproszeniu o podgrzanie pani przewraca oczami... Wygląda na bardzo niezadowolona ze swoich obowiązków. 4.01.2025 godz 18

  3. Kris K ★☆☆☆☆

    Pani nie ma przy kasie, bo akurat rozkłada towar o godz.16. Obrażona, że musi podejść, bo klient nie chciał użyć kasy samoobsługowej. Opryskliwa, niegrzeczna - żadnego "proszę" "dziękuję". Może i jest problem ze znalezieniem dobrych pracowników, ale obsługa klienta wymaga jednak trochę więcej profesjonalizmu - przynajmniej w większości cywilizowanych krajów.

  1. Dariusz Chohel ★☆☆☆☆

    Pani ze słuchawka w uchu wygląda jakby stała tam za kare. Brak kultury osobistej! Nieschludny wygląd. Zaś inny kasjer zawsze schowany za czapką. Masakra

  2. p w ★☆☆☆☆

    Do sklepu uczęszczam dość czesto, ponieważ jest blisko. Ceny towaru mało kiedy zgadzają się z cenówką, często są one pozostawione za długo, bądz wystawione za wcześnie. Po zapłacie za produkt i po konfrontacji odnośnie różnicy cen, z osobą sprzedająca, jest cięzko się dogadać - ze względu na bariery językowe. Często bagatelizują sprawe i zwalają wine na system, z którym nie mogą nic zrobić. Nie moge polecić i radze pilnować ceny każdego produktu przed zapłatą.

  3. sosia7 ★☆☆☆☆

    Pod względem obsługi to najgorsza żabka w jakiej byłam. Panie zajęte pogaduszkami i paleniem papierosów na samym wejściu. Chcesz czy nie chcesz musisz wchodzić w chmurę dymu. Po wejściu do sklepu nikt nie kwapi się żeby podejść do kasy, bo przecież trzeba wypalić do końca i pośmiać się z lokalnymi koneserami napojów wyskokowych. Ani me, ani be, ani uśmiechu wręcz zostałam zmierzona od góry do dołu przez obie Panie. Wybrałam kanapkę, która w aplikacji jest w promocji - na półce metka z ceną regularną, bo jak Pani odburknęła "jeszcze nie zmieniły". Pewnie czasu brakuje , przy tak bogatym życiu towarzyskim.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Żabka?

Sklep Żabka znajduje się przy Wiejska 151, 45-302 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Żabka?

Można skontaktować się z Sklep Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Sklep Żabka?

Do Sklep Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements