Bardzo profesjonalna obsługa No i jako jedyni w opolskim mieli lek na receptę polecam
Opinie
-
Daro Fan ★★★★★
-
Ania P. ★★☆☆☆
Potwierdzam, że ceny w tej aptece są wyraźnie wyższe. Dziś maść Lioton 1000 (100 g) kosztowała mnie tutaj 79 zł, podczas gdy w innej aptece, oddalonej o około 5 minut spaceru, zapłaciłam 55 zł — czyli o 24 zł mniej. Warto porównywać ceny przed zakupem.
-
Krystyna Zienterska ★★★★★
Wspaniała apteka z wyjatko zyczliwym personelem. Każdy pracownik służy pomocą i doradza z uśmiechem i tworzy ciepłą atmosferę. Dziękuję za Wasza troskę i fachowość
-
Bogdan Pancylejko ★☆☆☆☆
Bardzo droga apteka... Collaflex duo- cena producenta 69,90 za 30 saszetek. Kupiłem bo był, ale kosztował 120,00 zł. Gdybym miał jedną pozycję do kupienia, zwróciłbym uwagę, a że lista była dluższa, przepadło. Gdy wróciłem z zapytaniem dlaczego taka cena, młoda pani obsługująca stwierdziła: przecież nie ma ceny urzędowej na ten preparat, więc kto nam zabroni sprzedawać w naszej cenie? No tak, pacjent wszystko jest w stanie zapłacić... Raczej zapytam po raz kolejny 2 razy o cenę tam, albo pójdę do sąsiedniej apteki... Drą jak się da i nie zauważysz... Zanim zapłacisz sprawdź cenę... Nie polecam ze względu na zawyżone ceny...
-
Zofia Boczarska ★★★★★
Zawsze pewny punkt, kiedy złapie niespodziewanie choroba można zaopatrzyć się w leki
-
Dawid Sieniawski ★☆☆☆☆
Cena leków x2 względem innych aptek..
-
Paweł Chorągwicki ★★☆☆☆
Bardzo droga apteka ,wręcz zdziercy. Dzisiaj kupiłem Nasic kids 27.90 !!!!!!! a w aptece DOZ 19.99 ... Przestanę tam kupować. To już nie pierwszy raz że coś jest baaardzo drogie .
-
Nataliia Mundak ★☆☆☆☆
Tragedia, a nie apteka. Kupujesz zwykły paracetamol, nie pytając który chcesz wpychają najdroższy które mają i który nikt nie kupuję, przy tym że ceny mocno wygórowane, to co w innej aptece kosztuje 7 zł u nich 15. Moja pierwsza i ostatnia wizyta do tej apteki.
-
Bili Wili ★☆☆☆☆
Niejasne godziny otwarcia. W @ w konkretny dzień od 7:00, na drzwiach 2 informacje: od 7:00 i druga godzina ( chyba 8:00). Stałem pod drzwiami ok. 6:50, przed 7 przyjechała Pani, weszła od tyłu, jestem pewny że zauważyła, że kręcę się koło wejścia. Kilka minut po 7 zapaliły się światła, Pani podeszła do drzwi, odsunęła okienko dla sprzedaży nocnej i...schowała się na zapleczu. Ruszyłem w stronę okienka, ale nie wróciła, zadzwoniłem dzwonkiem przy okienku - nie podeszła. Zrezygnowałem.
-
Grzegorz .P ★☆☆☆☆
Dzisiaj byłem 3 minuty przed 22 przed drzwiami apteki. Ale niestety ochrona...taki pan ...na pewno ważny w swoim mniemaniu przekręcić zdążył kluczyk i już nie kupiłem lekarstwa dla dziecka . Tylko pokiwalem do pani magister przez szybę na dobranoc. A przyjechałem po lekarstwo...nie po flaszkę Panie z ochrony...do dyskoteki się Pan nadaje A nie do obsługi apteki. A swoją drogą nie takiej reakcji się spodziewalem po stronie pani magister farmacji....Ale to mi się wstyd zrobiło ...że w dzisiejszych czasach taką sytuację spotkałem . Przykre i chore. Wstyd.ps. oczekuje na wyjaśnienie tej kuriozalne sytuacji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres APTEKA OZIMSKA Multifarm?
APTEKA OZIMSKA Multifarm znajduje się przy Ozimska 19, 45-057 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do APTEKA OZIMSKA Multifarm?
Można skontaktować się z APTEKA OZIMSKA Multifarm pod numerem +48 774 232 345
Jak można dotrzeć do APTEKA OZIMSKA Multifarm?
Do APTEKA OZIMSKA Multifarm można dotrzeć, korzystając z poniższego linku