Opinie

  1. Natalia ★☆☆☆☆

    Chcieliśmy zmierzyć rozmiar obrączki, młodsza pani była chętna nam pomóc, jednak wtrąciła się starsza, która niemiłym głosem stwierdziła, że mogą zmierzyć palec tylko przy zamówieniu. Czyli nie można zmierzyć palca w salonie i zamówić obrączki przez Internet. Wychodzi na to, że ten salon w Opolu jest bezużyteczny, tak samo jak sklep internetowy, bo nikt tam w ciemno nie będzie zamawiać obrączek. Nie polecam.

  2. Nikola Siebler ★☆☆☆☆

    W niedzielę handlową (14.12.25) spotykałam się z tak niemiłą obsługa sklepu, że dawno takiej nie doświadczyłam. Pani w sklepie ledwo do nas podeszła, jak powiedziałam jej o co proszę, to robiła to od niechcenia. Zamiast odpowiadać „tak” to odpowiadała „ta”, co uważam za brak szacunku do klienta. Odpowiedzi na zadawane pytania były lakoniczne i wymuszone ze strony Pani. Rozumiem, że nie każdy chce pracować w niedziele handlowe, ale skoro są one, to chociaż można było stwarzać pozory, niestety u tej Pani ich nie było. Nieprzyjemne uczucie zostaje po wizycie niestety.

  3. Mateusz Sułot ★☆☆☆☆

    Obsluga jak szarancza, nie da się poprostu wejść i obejrzeć asortymentu i w ciszy zastanowić. 3 sprzedawczynie na sklepie i kazda zadaje pytanie: a czego się szuka, a a na jaką okazje, opowiadają o promocjach i atakują z jakiej strony jak tylko przekroczy się prog. Postawa zacheca opuszczenia sklepu a nie do zakupów.

  1. Pandom ★☆☆☆☆

    3 razy byłem w tym salonie: pierwszy raz Pani nawet nie wiedziała, że sklep posiada rozmiarówkę pierścionków czego znalezienie w internecie zajęło mi jakieś 20 sekund. Nie była zbyt miła. Za drugim razem było w porządku, sprzedawczyni miła i pomocna, udało mi się zamówić pierścionek na wymianę. Za trzecim razem gdy go odbierałem okazało się, że cena się zmieniła i teraz inna obowiązuje. Moim zdaniem skoro zamawiam pierścionek w konkretnej cenie, to w tej też powinienem móc odebrać, tymczasem okazuje się, że w tym salonie nie. Dobrze, że była to promocja, więc mogłem po prostu dobrać coś do pełnej kwoty (choć tu się okazało, że jednak można wymienić też na inne rzeczy, a nie jak twierdziła pani za drugim razem, że tylko na pierścionek). Tym razem ok (Choć jako, że zajęło to dłużej niż odebranie po prostu pierścionka to nie byłem tak wcześniej w pracy jak chciałem więc wyszedłem na 0) ale innym razem może być w drugą stronę i tyle z tego będzie. Sklep powinien dać taką cenę na jaką się było umówionym. Nie buduje to zaufania. Nie polecam salonu, biżuteria ładna jak wszędzie ale no, w jakimkolwiek innym w Opolu jest bardziej kompetentna obsługa.

  2. Wiktoria Lupina ★☆☆☆☆

    Niestety ale nie mogę polecić, 4 komplety kolczyków, każdy wadliwy + problemy z reklamacją. Po paru miesiącach odpadł koralik - reklamacja zgłoszona. Wymiana na nowy produkt (nie dostałam w ogóle poinformowana smsowo że produkt jest do odbioru). Nie minęły 2 miesiące i sytuacja taka sama z biżuterią, znowu odpadł koralik i znowu nie dostałam sms (wcześniejszym razem przynajmniej przynajmniej nie było mi wmawiane że sms był wysłany). Prosiłam tym razem o zwrot pieniędzy - Pani oczywiście nie napisała tak w reklamacji i moglam wymienić na inny produkt. Zabawne. Jeszcze najlepiej jeden w identycznej cenie, a wybór w sklepie beznadziejny. Ponownie wybrałam kolczyki i okazuje się że mają wadliwe zapięcie i kolczyki się odpinają - niestety znowu muszę reklamować :)

  3. Wiktoria ★☆☆☆☆

    Bardzo ubolewam, że muszę podzielić się swoim niezadowoleniem dotyczącym obsługi w tym sklepie. Doświadczyliśmy bardzo słabej obsługi, która wydaje się być nastawiona głównie na zwiększenie sprzedaży, a nie na zadowolenie klienta. Ostatnio zakupiliśmy obrączki, a doświadczenie to pozostawiło wiele do życzenia. Nie tylko obrączki zostały źle wymierzone, ale również podczas transakcji usłyszeliśmy, że jedno dopasowanie jest wliczone w cenę, co okazało się błędne, zmuszając nas do dodatkowej opłaty. Mimo już poniesionych kosztów za zmniejszenie obrączek, ostatecznie okazało się, że są one znowu za duże. Obsługa nie okazała zrozumienia i twierdziła, że wszystko zostało wykonane poprawnie, nakładając na nas dodatkowe koszty za kolejne dostosowanie obrączek. W mojej opinii, kluczowe jest zatrudnianie specjalistów na odpowiednich stanowiskach. Osoba obsługująca klientów powinna być ekspertem w swojej dziedzinie, zwłaszcza jeśli chodzi o tak podstawową kwestię, jak dobór odpowiedniego rozmiaru obrączki do palca. Niestety, nasze doświadczenie u innego jubilera tylko potwierdziło nasze obawy, gdyż tam obrączka była o cztery rozmiary za duża. Oczekujemy od przedsiębiorstw profesjonalizmu i troski o zadowolenie klienta, a niestety nasze doświadczenia w tym sklepie pozostawiają wiele do życzenia. Mam nadzieję, że firma weźmie sobie te uwagi do serca i poprawi jakość swojej obsługi klienta. Niezadowolony klient

  1. Tomasz Kuś ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego salonu. Jedna z obsługujących Pań jest bardzo nie miła. Przy wymianie pierścionka patrzyła na nas jak na oszustów i szukała powodu żeby nie dokonać wymiany sugerując upłynięcie czasu (co nie miało miejsca). Panie również, nie kontaktują się ze sobą przez co zachodzi dużo nie porozumień.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres W.KRUK?

W.KRUK znajduje się przy plac Kopernika 16, 45-040 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do W.KRUK?

Można skontaktować się z W.KRUK pod numerem +48 783 784 279

Jak można dotrzeć do W.KRUK?

Do W.KRUK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements