Opinie

  1. Kuba Podkalicki ★★★★★

    Nie wiem nie odwiedzałem ale lubię biedronki ponieważ mają dużo promocji.

  2. Beata kowalczuk ★☆☆☆☆

    Większego bajzlu niż tutaj chyba nie ma w żadnej innej biedronce w Opolu

  3. Miś Pushapek ★☆☆☆☆

    Bajzel jak w każdej...miejsca nie ma na normalne zakupy. Niezgodności cenowe lub oczopląs w ich odnalezieniu.PORAŻKA

  1. Mary ★★☆☆☆

    Kandydat na najbardziej zaniedbaną biedrę w Opolu. wiecznie zastawiona, nie można dojść do regałów. Często brakuje towaru. Wieki trzeba czekać na pomoc przy kasie samoobsługowej.

  2. Justyna ★☆☆☆☆

    Nie mam słów chciałam kupić mięso mielone a pracownica powiedziała że nie ma w dostawie i to już kolejny raz parę miesięcy temu kupiłam mielone gdy było i zrobiłam kotlety mielone lecz gdy zjadłam to zaczęło się biegunka , wymioty aż pojechałam do szpitala i miałam zatrucie pokarmowe Nigdy więcej tam nie pójdę nie polecam chyba że chcesz się zatruć

  3. marcelina nawracaj ★☆☆☆☆

    wieczny brak towarów, większość pracowiników niemiła, zachowują się jak na skazaniu. wiadomo, nie każdy kocha swoją pracę, lecz klient nie powinien na tym tracić oraz cierpieć. Sklep często zabrudzony, zastawiony paletami i pozostawiony w ogólnym nieporządku! odradzam zakupów w tym miejscu, są lepsze lokalizacje tej sieci w tym mieście!

  1. Ba Ła ★☆☆☆☆

    Jestem pod wrażeniem, że jeszcze nie wyburzyli tego miejsca. Wszędzie brudno, regały pozastawiane paletami, można czekać wieczność na akceptację na kasach samoobsługowych. Mam wrażenie że artykuły promocyjne celowo nie są wykładane w dzień promocji, albo absurdalnie niskie ilości. Artykuły w lodówkach po terminie, pieczywo przepieczone.

  2. Niezależny Historyk ★★★☆☆

    Taka stara, średnia Biedronka. Niby jest wszystko co potrzeba, ale alejki są zastawione towarem, towar w całym sklepie jest ułożony chaotycznie, duże kolejki nawet przy małym ruchu i ogólnie brudno w samym sklepie, jak i na parkingu.

  3. Mellonek ★☆☆☆☆

    Palety na sklepie to już standard, nie tylko towar ale i produkty z chłodni stoją bardzo długo na sklepie - dolegliwości brzuszne zapewnione. Towar choć na sklepie-nie na półkach, nic nie można kupić/znaleźć. Paniom, które tam pracują ewidentnie nie chce się tego robić, druga kasa podobno nie działa, więc cała kolejka ludzi obsługiwana jest na jednej kasie. Próbując kupić produkt na kasie samoobsługowej Pani powiedziała mi, że produkt nie wchodzi na kasę i niestety nie będę mogła go nabyć, zero zainteresowania. Na produktach brak cen, a jeżeli chodzi o kasy samoobsługowe to trzeba sobie znaleźć pracownika w wąskich zastawionych paletami alejkach i poprosić żeby podszedł, który następnie z wielkim trudem i niechęcią podejdzie i wykona swój obowiązek. Owoce i warzywa w opłakanym stanie, brudno wszędzie. Gdzie jest kierownictwo tej biedronki? Skargi nawet nie pomagają.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Wrocławska 3, 45-703 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements