Opinie

  1. A M ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce Przemiła obsługa Jedzenie bardzo dobre w uczciwej cenie Polecam

  2. Don Dragon ★★★★★

    Restauracja od lat utrzymuje równy poziom. Oczywiście trafiają się dania doskonałe a czasami tylko dobre, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzą od lat. Jak ja restauracje w Opolu to menu jest bardziej rozbudowane i ciekawsze, niż w innych „klasycznych” restauracjach. Część barowa również oferuje bardzo szeroki wybór drinków.

  3. Sabina Bensz ★★★★★

    Od wielu lat, zawsze wszystko na bardzo wysokim poziomie. Od kuchni, po bar i obsługę. Klasa sama w sobie, od tatara-przystawek, przez kacze udo-dania główne po deser- fondant z białej czekolady. I autorskie koktajle. Obsługa bardzo profesjonalna, uprzejma i pomocna. Polecam bardzo, na poranne wyjście, na popołudniowe wyjście i wieczorne. Na randkę, spotkanie służbowe jak i ze znajomymi.

  1. Piotr P ★★★★★

    Świetne miejsce, świetny klimat, miła i szybka obsługa. Byłem nie pierwszy raz i bardzo polecam. Wybór z karty ogromny, zamówienie podane bardzo szybko. Obsługa miła, potrafi doradzić i polecić co nieco. Trafiłem w momencie, kiedy obok jakiś grajek grał na gitarze. Zagrał perfekcyjnie kilka czy kilkanaście utworów, aż miło było posłuchać. Po za tym jest spokojnie i romantycznie jak na centrum miasta. Dziękuję za szybką i miłą obsługę, na pewno TU wrócę. Paniom z obsługi należy się premia extra.Bardzo polecam.

  2. Michał Olszak ★★★☆☆

    Będąc na rynku w Opolu, wpadliśmy na szybką kawkę i jakieś ciacho, więc nie oceniam dań głównych, które przynoszone do stolików k ok wyglądały naprawdę ok. Zamówiliśmy kawę - ta była w porządku, smaczna. Niestety słodki deser będący jej dodatkiem był rozczarowaniem - fondant pistacjowy podany przepięknie, lecz po "wgryzieniu" się w ciacho, był całkowicie suchy w środku bez grama płynnego kremu :( Finalnie smakowało jakbym jadł suchą babeczkę. Co do samego lokalu: fajnie położony, obsługa bardzo uprzejma, sprawnie krzątała się po ogródku zewnętrznym. Cóż może mieliśmy pecha do deseru.

  3. Gabrycha Cheesecake ★★★★★

    Przemiła usługa, efektowne wniesienie posiłku. Za lekko ponad 100 złotych najadły się 4 osoby. Najlepsza restauracja w jakiej byłam, mówię to, jako osoba, której dużo rzeczy nie smakuje. Polecam bardzo serdecznie.

  1. Aneta Michalak ★★★★★

    To już chyba 10 raz kiedy odwiedzam tą restauracje ! I daje solidną 5 . Obsługa niesamowita , miła ! Jedziecie świetne ! Bardzo polecam . Pani która mnie obsługiwała dzisiaj była rewelacyjna . Zatrudniłabym ją w ciemno . Bardzo wysoki poziom .

  2. A ★★★★★

    Wizyta z dzis 6.04.2025. Wstąpiłam na grzańca bo bardzo zmarzłam, jednak na miejscu przywitał mnie świetny klimat i zapach jedzenia. Wystrój klimatyczny, ciekawy, jest sala dla palących jednak w sali dla niepalących nie czuć dymu. Z plusów: Świetny grzaniec na początek w dobrej cenie. Zamówiłam steka z purre i grillowana sałata rzymska. Ocena: Grzaniec piwny 9,5/10 Stek 10/10 Purre 10/10 Sałata rzymska 9/10 Wino do steka 9/10 (mogłoby być delikatnie schlodzone) Serdeczne podziękowania dla pracujących Panów Szymona, ktory mnie obsługiwał i Pana Daniela, który pomagał przy prezentacji wina. Miejsce warte odwiedzenia ponownie. Dla takich jedzonkowych miejsc warto wracać do niektórych miast. Szkoda, ze trochę na uboczu i że trafiłam tam dopiero ostatniego dnia pobytu.

  3. Yabadu ★★★★★

    Klimat nieziemski miejsce z klimatem i historią. Jeden z najstarszych lokalów w Opolu. Najwyższy poziom obsługi. Wszyscy kipia tam pozytywną energią i są mega pomocni. Jedzenie przepyszne. Do tego lokal ma strefę dla palących i nie palących. Mega polecam i zdecydowanie jest to obowiązkowy punkt na mapie opola. Na pewno wrócę!

  1. Adam Rapalski ★★★★★

    Polecam, bardzo dobre jedzenie i klimat. Obsługa miła dla klienta. Polecam tace różnego mięsa nazwana jako Biesiada mięsna. Podawana w wyjątkowy sposób i zawsze ciepła. Restauracja/pub podzielona jest na 3 części każdy znajdzie swój klimat. Jest odrębna część dla palących, co już nie jest spotykane w restauracjach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Opole | Pub | Maska?

Restauracja Opole | Pub | Maska znajduje się przy Rynek 4, 45-015 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Opole | Pub | Maska?

Można skontaktować się z Restauracja Opole | Pub | Maska pod numerem +48 508 491 820

Jak można dotrzeć do Restauracja Opole | Pub | Maska?

Do Restauracja Opole | Pub | Maska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements