Opinie

  1. Marcin Edi ★☆☆☆☆

    System rozliczania parkingu to dno. Wiecznie brak komunikacji z serwerem, a niemiła parkingowa baba każe wracać na górę, mimo kolejki samochodôw za tobą i mimo tego ze obsługa niby wysłała smsem z tablicą rejestracyjną. Zwykły scam

  2. Włodek Opolski ★★★☆☆

    Często po prostu nie ma ciepłej wody pod prysznicem, a problem powtarza się od dawna. Naprawa urządzeń z kartką „wkrótce będzie naprawione” potrafi ciągnąć się miesiącami. Brakuje realnej reakcji i utrzymania na bieżąco.

  3. Marta Ślęzak ★★★★★

    Jest dobrze. Czysto, jest porządek. Trenerzy mili. No i ten widok!!!!

  1. Aleksandra Łopato ★★☆☆☆

    Wejście 24/7 tylko dla posiadaczy karnetu. Dla posiadaczy kart sportowych tylko w godzinach: Poniedziałek – Piątek: 6:00 – 22:00 Sobota – Niedziela: 8:00 – 20:00 Próbując obczaić jak wejść (przy wejściu nie ma info jak wejść na kartę sportową) widziałam, jak kilka osób ma problem z odbiciem odciska palca przy wyjściu.

  2. Małgorzata Podlaska ★☆☆☆☆

    Uważajcie na regulamin tej siłowni. Po rezygnacji z członkostwa jesteście zobowiązani do płacenia przez co najmniej dwa miesiące. Nawet jeśli zawiesicie konto na początku miesiąca, i tak musicie uiścić opłatę za cały ten miesiąc. Co gorsza, przy zawieszeniu karnetu nie otrzymujecie żadnego powiadomienia o tej czynności. Przycisk „opłać” to fikcja, ponieważ opłata za karnet pobierana jest automatycznie. Najważniejsze jest to, że w momencie wypowiedzenia umowy płacicie dodatkowe 30 dni, co oznacza, że miesięczny karnet tak naprawdę kosztuje was trzy miesiące. Podejście do klienta jest bardzo nieprzyjemne, zwłaszcza że regulamin jest obszerny, a z siłowni korzystają głównie młodzi ludzie, którzy mogą nie znać pułapek prawnych stosowanych przez tę firmę. Zdecydowanie nie polecam, chyba że chcecie wspierać takie praktyki. Sprawa zgłoszona do UOKIK

  3. Grzegorz Rożek ★★☆☆☆

    Siłownia w dobrej lokalizacji i otwarta całą dobę. Niestety częsty widok to uszkodzone i wyłączone z użytkowania urządzenia. Kilka tygodni wiszą kartki z tą informacją. Podobnie z bieżniami. Słabo to wygląda.

  1. Lucas Nizynski ★☆☆☆☆

    Chodzę na tą siłownię od 2 lat. Do tej pory nie było aż tak źle. Brak dbania o jakikolwiek sprzęt. Siłownia w Opolu potrzebuje chyba nowego menagera. Miejsce posiada dwie bramy które są nie do użytku. Popękane kable. Działają max 3 tyg. potem na naprawiony sprzęt człowiek czeka 2 miesiące. Jest to po prostu żart nikt o sprzęt nie dba, pracownicy olewają sprawę i tłumaczą się w sposób, że czekają na specjalistów. Jeśli miałbym teraz płacić tegoroczne ceny za karnet to nigdy bym tego miejsca nie brał pod uwagę

  2. K. G. ★★★★★

    Najlepsza siłownia w Opolu. Bardzo dużo nowoczesnych urządzeń, dużo miejsca do ćwiczeń. Dostępna całą dobę i bezobsługowa na korzyść bo łatwo można się tu odnaleźć. Śluzy do wchodzenia trochę kłopotliwe bo nie zawsze za pierwszym razem odcisk palca działa. Ogromnym plusem jest czystość. Od sali ćwiczeń, przez szatnie po toaletę. Przychodzimy tu zawsze z przyjemnością.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Just GYM?

Just GYM znajduje się przy plac Kopernika 16, 45-040 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Just GYM?

Można skontaktować się z Just GYM pod numerem +48 881 660 820

Jak można dotrzeć do Just GYM?

Do Just GYM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements