Makro jak Makro, ale papier toaletowy i ręczniki są okropne, najgorszy sort i śmierdzą. No jak na taką markę to toalety są co najmniej 20 lat wstecz a niby to dla biznesu. Niestety są odrażające.
Zdjęcia
Opinie
-
Marian ★★★☆☆
-
Nina Pat ★☆☆☆☆
Wprowadzacie ludzi w błąd. Jest 9 rano i makro zamknięte w niedzielę a wg informacji od 8:00 czynne
-
Krzysztof F (Krzysztof) ★★★★★
Mozna wejdc na dzien zakupowy bez karty super.
-
Arkadiusz K ★★★☆☆
Odwiedziłem halę MAKRO po ładnych paru latach. Kiedy byłem ostatnio był dramat ! Dziś muszę stwierdzić, że na pewno poprawiło się zaopatrzenie jeśli chodzi o spożywkę... no i to wszystko. Brak elektroniki jak kiedyś, ceny tylko w niektórych przypadkach trochę taniej niż u konkurencji. Może przy hurtowych zakupach bardziej się opłaca, ale ogólnie nie dziwię się, że zaczynają likwidować swoje sklepy. Zupełnie inne czasy nastały...
-
Piotr Y ★★★★★
Z cenami jest tu różnie, czasem taniej czasem drożej. Ogromnym plusem, który mnie tu ciągnie jest ogromny wybór i jakość produktów. Dla tych, którzy szukają konkretnych rzeczy, nie zawiedziecie się. PS nie trzeba mieć karty, żeby zrobić zakupy.
-
Anna ★★☆☆☆
Niektóre ceny ok. Pani przy kasie fatalna- nie umiała kodu towaru wpisać więc rozerwała karton
-
Mario ★★★★★
Miła obsługa zawsze można skorzystać z parkingu nawet nie robiąc w danym momencie zakupów .Dodam że korzystam czasami z parkingu dużym zestawem
-
Julia ★☆☆☆☆
Nie polecam Byliśmy z dzieckiem w sklepie Chcieliśmy zrobić zakupy Pani nas wyprosiła Bo nie wolno z maluchem na zakupy Tylko osoby dorosłe Dzieci od 140 cm Chory sklep
-
Andrew Smart ★☆☆☆☆
Nigdy więcej Makro. Kolejka na ponad 30 minut do jednej kasy, gdzie na całej hali otwarte są tylko dwie. Przy zgłoszeniu prośby o dodatkową osobę do obsługi, pani stwierdziła że niestety trzeba czekać, bo do lekarza też się czeka, czyż nie? I że ta dodatkowa osoba jest na przerwie i teraz nie przyjdzie! - I co pan mi zrobi? Na kasie klienta gold, podobna sytuacja, tylko że czas oczekiwania jeszcze dłuższy, bo klienci mają większe zakupy. Dodatkowo ceny wyższe niż w dyskontach, towary pomieszane na półkach, spleśniałe owoce obok normalnych na dziale warzywnym. Totalny bałagan, chamska obsługa oraz permanentne kolejki, to wystarczające argumenty żeby robić zakupy gdzie indziej. Czas Makro już się skończył. Nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Opole?
MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Opole znajduje się przy Partyzancka 84, 45-802 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Opole?
Można skontaktować się z MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Opole pod numerem +48 774 001 640
Jak można dotrzeć do MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Opole?
Do MAKRO Cash&Carry Polska S.A. Opole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku