Nie polecam tej przychodni. Podejście doktora kaczora do pacjenta zostawia wiele do życzenia.
Opinie
-
Marcin Kowalik ★☆☆☆☆
-
Snizhana Horovenko ★☆☆☆☆
Panie na rejestracji bardziej zaangażowane do jedzenia posiłków niż do pacjentów . Odradzam tej przychodni i wszelkiego kontaktu - bo raczej się nie dodzwonicie. Telefon ciągnie dzwoni a panie patrzą z nienawiścią jak by z łóżka ich do pracy wyciągnięto . Nie polecam . Puste gabinety a ludzi zapisują na następny tydzień kiedy lekarz jest 40 minut poza gabinetem olewając pacjentów
-
Olga Walków ★☆☆☆☆
Dziś dzwoniłam 77 razy i nikt nie odebrał telefonu, może lepiej zlikwidowac telefon i tylko osobiście załatwiać sprawy, katastrofa
-
Ewelina. Słomka ★☆☆☆☆
Ponie polecam tego ośrodka.. porażka! Nikt nie odbiera telefonu, chociaż na recepcji siedzą po 3 Panie. Wiecznie niezadowolone. Do lekarza , do którego byliśmy zapisani nigdy nie ma opcji się umówić bo ma komplet. Po co pediatra przyjmuje osoby dorosłe które blokują kolejkę dzieciom lub zapisuje do siebie więcej pacjentów niz potrafi przyjąć. Po długim weekendzie w poniedziałek syn z 40st gorączki. Rano nikt nie odbiera. 34 próby. Pakuje dziecko do auta i jadę 18km. Na miejscu o 8.10 . Pani proponuję mi wizytę o 12.00 i to u innego lekarza, bo trzeba się umawiać do swojego z wyprzedzeniem! Tylko jak w piątek przewidzieć, że dziecko się rozchoruje w weekend? Wyszłam i przepisałam.dzieci gdzie indziej, gdzie okazało się, że córka ma zaległe szczepienie sprzed 2 lat! Nikt nie raczył zadzwonić czy wysłać wezwania, a na karcie którą przesłano do nowego ośrodka wpisano:"Nie wstawiła się na szczepienie". BARDZO NIE ŁADNIE, TAK KŁAMAĆ . Dzieci chorują bardzo rzadko, ale przez 5 ostatnich lat w tym ośrodku, nigdy nie przyjął nas lekarz prowadzący, bo do niego był już komplet pacjentów. Polecam omijać tą przychodnię szkoda nerwów i czasu
-
PC-GameTEST ★☆☆☆☆
Zero systemu, wizyta umowiona na 8:10 lekarz przychodzi 8:30 a ja do godziny 10:30 nie mogę wejsc do gabinetu ludzie przychodza o roznych godzinach a ja czekam jak łoś. Zmieniam przychodnie.
-
michas michas ★☆☆☆☆
Bardzo ciężko się dodzwonić, i równie często są te kolejki, ja nie wiem czy ci ludzie chodzą do lekarza bo im się nudzi czy jak? Edytuję - dzisiaj mamy piątek, przychodzę ze strasznym kaszlem bo nie udało się dodzwonić, pani z recepcji mówi - trudno komplet pacjentów na poniedziałek termin. Problem w tym że nie mam zwolnienia idę do pracy zarażam dalej. To już nie jest normalna sytuacja
-
MoniKa 2020 ★☆☆☆☆
Od 5 dni probuje, nie można tam się dodzwonic. Tragedia. Lekarz neurolog wspaniały specjalista, ale Pani w rejestracji zachowuje się jakby była to jej wlasnosc. Ona decyduje czy i kiedy będzie wizyta. Skoro doktor mowi prosze się zarejestrować to ide..a ta do mnie ze nie ma terminów. Ludzie kochani !!!!Jak skontaktować się z doktorem ? Od 8 do 18 dzeonie przez 5 dni nikt nie odbierze . Masakra.
-
Chanel Aneri ★☆☆☆☆
Po prostu tragedia. Dzisiaj tj. 13.04.21r. mój tato miał wizytę u neurologa , bardzo miły Pan doktor, który po wizycie kazał umówić tatę na następną wizytę. Niestety nie udało nam się umówić następnej wizyty, ponieważ pani w rejestracji była tak nieuprzejma i niesympatyczna, w ogóle nie zainteresowana tym co do niej mówiliśmy, że tato jest inwalidą na wózku, czego nie dało się ukryć. Ze złością krzyknęła, że rejestrować się trzeba telefonicznie. Po prostu ŻENADA
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ MEDYK?
NZOZ MEDYK znajduje się przy Opolska 30B, 49-100 Niemodlin, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ MEDYK?
Można skontaktować się z NZOZ MEDYK pod numerem +48 774 607 705
Jak można dotrzeć do NZOZ MEDYK?
Do NZOZ MEDYK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku