Opinie

  1. Janina Szlachta ★★★★☆

    Warto spojrzeć. Niestety podczas mojego niedzielnego spaceru po Nysie była zamknięta.

  2. Joanna Kasprzyk ★★★★★

    Wieża robi ogromne wrażenie jest wysoka i pięknie zachowana , jak na swój wiek . Znajduje się koło placu palmowego na którym są leżaki do odpoczywania . Blisko parking i wejście na rynek . Polecam zobaczyć ją na własne oczy .

  3. Piotr Piotrowski ★★★★☆

    Wieża gotycka z czasów średniowiecza, która wchodziła w skład miejskich obwarowań Nysy. Jest bardzo wysoka, robi wrażenie. Jednak jej stan nie jest zbyt dobry, przydałby się jej remont. Fajnie, że wieża posiada odsłonięty watek ceglany, ma to swój urok.

  1. Monika Ochla ★★★★☆

    Byliśmy w niedziele na spacerze, wierzą była zamknięta. Jest to nie tylko historyczny i architektoniczny klejnot miasta, ale także symbol jego dziedzictwa i lokalnej tożsamości. Wieża przyciąga turystów swoim urokiem i stanowi ważny element krajobrazu miejskiego, będąc zarazem miejscem, gdzie historia spotyka się z współczesnością.

  2. Miroslav ★★★★★

    Pozostałość po średniowiecznych obwarowaniach, dziś wokoło wieży jest fajny deptak z fontanną która jest sporą atrakcją dla dzieciakow. Obok wieży znajduje się mała makieta prezentująca średniowieczna zabudowę nyskiego rynku

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wieża Bramy Ziębickiej?

Wieża Bramy Ziębickiej znajduje się przy Bolesława Krzywoustego 20, 48-300 Nysa, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Wieża Bramy Ziębickiej?

Do Wieża Bramy Ziębickiej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements