Opinie

  1. Agnieszka Banasik ★☆☆☆☆

    Miałam paczkę otrzymać 14 lub 15 grudnia Jest 18 do dzisiaj nie ma paczki kurier był tak cwany że napisał adnotacje że odmówiłam z braku pieniędzy gdzie nie widziałam kuriera na oczy To skandal i chamstwo pisać sobie według siebie i bez porozumienia z odbiorcą Firma nierzetelna bardzo

  2. Krzysztof Stanisław Franciszek.Kojder ★★★★★

    Z Gls nigdy nie było problemu, zawsze gdy zamawiam coś małego czy dużego i wartościowe przedmioty, trafiają zawsze we wskazanym dniu w smsie i meilu i każdej firmie zdaży się wpadka, jednak zawsze wszystko da się odkręcić.

  3. Karol Stachura ★☆☆☆☆

    Paczkę miałem otrzymać w poniedziałek, jest sobota, cały czas jestem zapewniany na infolinii, że następnego dnia zostanie mi ona dostarczona. Za każdym razem słyszę inny powód niedostarczenia przesyłki. Dramat

  1. Iwona M. ★☆☆☆☆

    Pani Kurier na terenie Koźla wulgarna i pyskata Brak kultury! nie chciała wydać przesyłki mimo, że informowałam, że będę dosłownie za 2 min Rozmawiając ze mną przez tel odjechała, a ja mówię, że jestem tuż za nią i widzę samochód. Podjechałam pod kolejny punkt 200m dalej mówię, że chce odebrać paczkę to odwróciła się mówiąc. Nie interesuje mnie to!!! Paczka była dla mnie bardzo ważna i opłacona. Całe szczęście przez infolinię udało mi się przekierować przesyłkę do punktu. Na e mail dostałam nieprawdziwą informację że 2x nie zastano mnie pod adresem! Teraz będę zwracała uwagę na przewoźnika by już nigdy na tą Panią nie trafić

  2. Mała ★☆☆☆☆

    Ta forma to jakaś pomyłka. Dwa zamówienia w odstępie 1.5 ani jedno nie dostarczone pod adres, brak kontaktu z kurierem. Dramat GLS Opole nie polecam ta firma powinna zostać zamknięta !!!

  3. Maciej Piwko ★☆☆☆☆

    Po otrzymaniu sms z informacją, że kurier dostarczy dziś moją paczkę i oczekiwaniu cały dzień na jej dostarczenie, zadzwoniłem na infolinię i otrzymałem informację, że kurier nie wziął mojej paczki, próby skontaktowania się zanim zakończone niepowodzeniem. Sporadycznie korzystam z usług tej firmy kurierskiej i za każdym razem jest jakiś problem, paradoksem jest również brak możliwości płatności kartą tylko gotówką i trzeba mieć odliczone pieniądze, bo kurier nigdy nie ma żeby wydać resztę.

  1. Kamil Milecki ★☆☆☆☆

    Za obsługę kurierską, która nie ma za grosz empatii ani kultury to jedna gwiazdka jest za dużo. Ochronka kurierów i rozłączanie się konsultantów to standardy tej firmy. Paczek nie dostarczają, obrażają klientów i ich dzieci autystyczne. Szkolenie obsługi klienta na najwyższym poziomie. Firma roku! Karma wraca. A wy omijajcie GLS szerokim łukiem.

  2. Ve Star ★☆☆☆☆

    uwaga, próba wyłudzenia i kradzieży! dokładnie taka sytuacja jak opinie niżej i takie samo tłumaczenie: paczka warta kilka tysięcy, kurier dzwoni, że go okradli albo że paczka mu wypadła, że ją zgubił. zaraz dzwoni zupełnie obcy człowiek, że przypadkiem ją znalazł, ale nie dzwonił kilka godzin, bo miał rozładowany telefon. mówi, że ma moją paczkę, że znalazł ją na rondzie, gdzie leżała. jadę do prywatnego domu, odbieram paczkę od trzeciej osoby w prywatnym domu. a kurier na drugi dzień dzwoni, że ma moją paczkę w aucie i zapewnia mnie, że na pewno ją ma. po czym się rozłącza, dzwoni znowu i mówi, że jego kolega kurier (osoba prywatna, od której odebrałem paczkę) kiedyś pracował jako kurier, ale teraz jest losowym człowiekiem i nie zna się z kurierem, który miał mi paczkę dostarczyć. potem kurier mówi, że ten „kolega” przywiózł mi ją w nocy do domu, choć zapewniał mnie, że się nie znają. banda zło***** i to mało inteligentnych, bo na drugi dzień dzwoni kurier i wprost mówi, że ma moją paczkę, bo jego kolega mu ją dał, i nagle się znają. jeszcze „znalazca” sam na siebie podpisał papier, że ją niby znalazł na rondzie, jak leżała na ulicy, bo kurierowi wypadła przez niezamknięte drzwi. serio? to nie była mała paczka, tylko ogromna paka, około 10 kg. ale jaja! tak fałszywych ludzi dawno nie widziałem. nikt z tym nic nie zrobi. proszę nagłaśniać opinie, jeśli mieliście tak samo. panowie, fizyka tak nie działa, że paczka wypada sama na rondzie. poza tym tam jest monitoring i żadnego takiego zdarzenia nie ma na nagraniach! Dorwałem kuriera i nagle ma sprawe drzwi i tłumaczy że to nie tym autem jechał haha

  3. Czesław Wyszyński ★★★★★

    Usługi Firmy occeniam wysoko, chocaż ostatnio musiałem osobiście odebrać przesyłkę, wcześniej awizowaną pod adres. " Kwitła " w magazynie 3 dni. Infolinia w tym przypadku opieszała.

  1. Figo Fago ★☆☆☆☆

    Nie wiem skąd oni biorą tych kurierów. Mieszkam pod tym adresem całe życie, zawsze wszyscy docierają a kurier z GLS napisał, że zły adres i paczki nie dostarczy…

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GLS Poland?

GLS Poland znajduje się przy Głogowska 47, 45-315 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GLS Poland?

Można skontaktować się z GLS Poland pod numerem +48 774 030 660

Jak można dotrzeć do GLS Poland?

Do GLS Poland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements