Opinie

  1. Bozena Czelakowska ★☆☆☆☆

    30 grudnia 2025 roku w godzinach popołudniowych na stoisku mięsnym obsługiwała mnie pani szczupła blondynka. Była miła i uprzejma, co nie przeszkodziło jej w sprzedaniu mi śmierdzących kurzych podudzi w oczywiście bardzo starannie zawiązanym plastikowym worku, aby zatrzymać smród wewnątrz. Po moim powrocie do domu towar natychmiast wylądował w śmietniku. To nie pierwsze takie moje doświadczenie w tym sklepie.

  2. Piotr Wawrzyńczak ★★★★★

    Bardzo fajny sklep. Załoga wydaje się w miarę stała co oznacza, że potrafią zadbać o miejsce i jakość, z resztą widać, że szybko reagują na gromadzące się kolejki otwierając dodatkową kasę. Bardzo dobrze, że jest automatyczna kasa, bo to o wiele skraca kolejki. Ogólnie polecam. Minusy - weźcie dogadujcie się lepiej kto kogo zastępuje na wędlinach (wiadomo, średnio się kto w to pcha), bo czasami bez sensu trzeba długo czekać na obsługę.

  3. Przemysław L ★★★☆☆

    Sklep jak sklep Jest wszystko Kasa samoobsługowa Moja rada : Kupując mięso zrób dziurę w worku i powąchaj

  1. Piotr W ★★★☆☆

    Jest ok. Taki sobie osiedlowy sklep. Nic szczególnego. Obsługa niezbyt mila.

  2. Paulina Siedem ★☆☆☆☆

    Już drugi raz kupiłam mieso i okazało się zepsute. nie polecam

  3. mariusz tarnopolski ★★★★☆

    Duży sklep jak na Stokrotke. Zawsze dobrze zaopatrzony. Miła ekipa na stoisku mięsnym. Generalnie polecam ten sklep na zwm

  1. Dream ★☆☆☆☆

    Bardzo się zawiodłam na jakości towaru,który sklep oferuje. Niestety mięso,wędliny oraz sery to produkty,których nie należy kupować,wręcz należy unikać! Po raz kolejny ser żółty,który kupiłam był spleśniały, mięso śmierdziało i wędlina była śliska już na drugi dzień od zakupu. Poszłam do kierownictwa, oczywiście przepraszała, ale z ladą mięsna nic nie zrobiła. Proceder nadal trwa. Szkoda.

  2. Alicja Tomasik ★★☆☆☆

    Sklep jak sklep, ale obsługa niezbyt miła. :/ Zawsze jak wypadnie mi tam iść ( bo np w innych sklepach w pobliżu nie było produktu który szukam ) musze się sztukować psychicznie ze po wyjściu z tego sklepu personel swoim zachowaniem zniszczy mi humor na kilka godzin.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Generała Kazimierza Sosnkowskiego 46, 46-020 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements