Obsługa super sklep czysty duży asortyment połki zawsze pełne a ekspedientki miłe uśmiechnięte po za stanowiskiem z warzywami bo pomimo świeżości jest niestarannie sprawdzany jest bardzo dużo zgnitych owoców i warzyw
Opinie
-
Katarzyna K ★★★☆☆
-
MT ★★★★★
Przejrzyście, czysto, ciekawy asortyment. Miła obsługa.
-
Globus Wieczorek ★★★☆☆
Zacznijmy od pozytywów. Sklep w miarę przejrzysty, czysty. Produkty polecam sprawdzać pod względem dat. A teraz pora na minusy. Pan na łyso ścięty, proszę się kultury nauczyć. Na dzień dobry zero odzewu, rzucanie towaru klientowi jak psu ochłapy. Zero informacji o końcowej cenie, paragon walnięty z pogardą. Jeśli się pracuje z ludźmi, to potrzeba trochę kultury i empatii. Na szczęście robię rzadko tam zakupy przejazdem. Już któryś raz nadziałem się na pana przy kasie i zawsze jest to samo.
-
Ania Lkr ★★★★★
Super produkty miła obsługa super kocham ten sklep
-
Marek Dubas ★☆☆☆☆
Często nie zgadzają się ceny na paragonie i to nie są małe kwoty,czytnik kodów nie działa od dłuższego czasu
-
Sabina Koloczek ★★★★★
Market na wysokim poziomie, załoga świetna wesoła i napewno tu nie raz wrócę, porządek, czysto schludnie towar ułożony ładnie na półkach. Strażnik Teksasu na kasie jak się należy . Lada mięsna i wędliny świetnie ułożone i świeże przede wszystkim. polecam z całego serca!
-
Niedziu 98 ★☆☆☆☆
Tragedia dużo gotowych produktów po terminie w lodówkach. Kasjerka bez kultury pracująca chyba za karę takie sprawia wrażenie. Bułki stare twarde jak kamień. Najgorsze dino w jakimkolwiek byłem.
-
Gabriela Gòreczna ★☆☆☆☆
Brak miłej obsługi na kasie pan poucza klienta gdzie ma położyć banknot cytat " półeczka jest od tego gdzie się kladzie pieniadze" Po wyjściu z sklepu klienta którego kasjer pouczał zaczął komentarz do klientów że nigdy się nie naucza gdzie się kladzie pieniadze Komentarze nie na miejscu Kasjer opryskliwy pomimo że robię tam zakupy tylko przejazdem ale nie polecam "
-
Ktoś Kto wiesz ★☆☆☆☆
Produkty ułożone byle jak, biorąc jedną rzecz, trzy razy na szybko, wziąłem 3 inne produkty. jeżeli coś ma wiele smaków to w tym sklepie i tak będzie wyłożony jeden bo jest szybciej i nikomu się nie chce.wprowadzanie w błąd klienta, większość cen nie równa się z tym co płacimy przy kasie. i obsługa, większość miła, ale ten łysy pan strasznie nie miły i widać że za kare przychodzi do pracy, zauważyłem że większość ludzi z okolicy nie chodzi do sklepu jak ten kasjer jest.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dino?
Dino znajduje się przy Wolności 17, 46-030 Murów, Opolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Dino?
Do Dino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku