Mam za sobą największy w moim życiu remont. Gdy spojrzę na niego wstecz, to doradziło mi przy nim mnóstwo pracowników tego sklepu: panie i panowie z działów sanitarnego, elektrycznego, podłogowego, narzędzi (metalowego) i dekoracji, pan monter. Za każdym razem, gdy miałam wątpliwości co do wyboru czy to sprzętu, czy wyposażenia lub narzędzi, otrzymywałam kompleksowe i życzliwe wsparcie. Dzięki zespołowi, któremu nie chodzi tylko o to by sprzedać, ale by sprzedać mądrze i życzliwie doradzić, było mi dużo łatwiej odnaleźć się w tej sytuacji. Bardzo serdecznie dziękuję - macie świetnych pracowników.
Opinie
-
Bogna Piter ★★★★★
-
Joanna Głuchowska ★★★★★
Leroy w Opolu jest najlepszym marketem budowlanym pod słońcem. Za każdym razem jak jadę tam z listą zakupów, to za kazdy jednym razem spotykam samych życzliwych pracowników, którzy mi pomagają. To jest nie ocenione gdy jest sie kobietą i ma sie różne pojęcie o takich technicznych rzeczach. Pani Marysia z działu tapet jest przekochana i uwielbiam tam wracać do osob , które tez mnie pamiętają i kibicuje we własnych siłach z remontem w domu. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z obsługi.
-
Tomasz M ★★★★★
Pan Robert z działu łazienek w Leroy Merlin Opole zasługuje na ogromne wyróżnienie. Bardzo profesjonalny, pomocny i zaangażowany – jego wiedza i podejście do klienta naprawdę robią wrażenie. Dzięki jego wsparciu zakupy przebiegły szybko i bez stresu. Świetna obsługa!
-
D M ★☆☆☆☆
Nie polecam ciąć nic w tym markecie. Nie mają stolarza na etacie tylko pracowników działu uprawnionych do cięcia kilku. I jak pan nie ma czasu bo są inni klienci to nie zrobi i się trzeba umawiać na terminy. Jak ktoś chce szybko to odradzam! W Castoramie raz że cięcie jest wliczone w cenę płyty to jest po prostu stolarz na etacie. W obi liczą za cięcia ale też jest ktoś na etacie a nie sprzedawcy co mają uprawnienia. Ja nie rozumiem taki duży wydawało by się porządny market a psuje sobie wizerunek bo oszczędza na stolarzu. No bardzo słabo. Pani kierownik działu nie potrafiła i godzinie 13:00 wybadać sytuacji czy da rady uciąć czy nie bo nie wiadomo ile będzie klientów a to trzeba chwilę usiąść i obliczyc bo jest 14 formatek do cięcia. Każdy niech sam oceni.
-
Adam Sobczyk ★☆☆☆☆
20 luty 2025 godz 16.00 przyszedlem na stoisko stolarskie tam gdzie piła. Przed stoiskiem dwoch klientów, na stoisku bajzel jak w chacie szamana i nie ma zywej duszy. Pytam pracowników czy ktoś tam pracuje. Jeden od nichcenia rzucił "chyba tak" i leniwym krokiem jakby przd chwilą wyrwanu ze snu ruszył na poszukowanie pilarza. Widząc to odechcialo mi się zakupów. Powiedziałem mu żeby sobie darował. Zrobię zakupy w Castoramie. To już drugi raz doświadczyłem podo nej sytuacji. Gratuluję dobrego samopoczucia zalogi. Jeżeli ktoś na tamtym stanowisku nawet pracował i musiał wyjść wystarczyła informacja na kartce np. "Zaraz wracam"
-
Adam Szargut ★☆☆☆☆
Po ostatnich przychodach w sklepie pewne jest że więcej tutaj nie wrócę. Kupiłem baterię prysznicową która okazała się uszkodzona (była dziurawa). Kupiona chwilę przed zamknięciem sklepu. Przyjechałem następnego dnia około 8 rano, chciałem wymianę na taką pozbawiona wad, to pani w bardzo nieuprzejmy sposób przekazała, że nie ma szans na wymianę i muszę reklamować. Reklamacja standardowo do 14 dni, ale ktoś po godzinie 13 do mnie zadzwni. Niestety telefonu się nie doczekałem. Przy próbie kontaktu pani z wielką łaską i tonem świadczącym o niezadowoleniu że ktokolwiek miał czelność o cokolwiek zapytać, odpowiadała na pytania. Gdy już się okazało, że możliwy jest zwrot gotówki podskoczyłem do sklepu. Przekazałam dokumenty to usłyszałem że jest 'problemik' bo niekompetentna pani spisująca reklamację nie zapisała numeru reklamacji na dokumencie i teraz nie da się odnaleźć. Nie tak to powinno wyglądać. Więcej kultury dla klienta.
-
Ewa Kidoń ★☆☆☆☆
Da się ten firmowy, kapiący olejem złom trzymać gdzieś indziej, niż pod blokiem gdzie brakuje parkingów dla mieszkańców?? Jak to w ogóle przegląd przeszło? I tak duże firmowe auto powinno być trzymane pod firmą, nie blokiem użytkownika.
-
Bartosz Janowski ★★★★★
Pozytywna rekomendacja! Dziś kupiliśmy dwa lustra z podświetleniem led i kilka innych akcesoriów niezbędnych nam do wykończenia domu. Pan Dawid z działu łazienkowego z zaangażowaniem wspomógł nas w doborze luster łazienkowych o wymaganych przez nas parametrach. Za namową założyliśmy też kartę Leroy Merlin i na pewno będziemy w przyszłości przyjeżdżać na zakupy :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Leroy Merlin?
Leroy Merlin znajduje się przy Wrocławska 152, 45-837 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Leroy Merlin?
Można skontaktować się z Leroy Merlin pod numerem +48 774 006 800
Jak można dotrzeć do Leroy Merlin?
Do Leroy Merlin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku