Jedyny sensowny warsztat w okolicy. Inni mechanicy gdy tylko usłyszeli o usterce w trasie odrazu odmawiali pomocy. Urwany pasek klinowy od alternatora został sprawnie wymieniony za przyzwoitą cenę. Na warsztacie odrazu widać profesjonalizm i podejście do klienta. Polecam z czystym sumieniem.
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad Kubica ★★★★★
-
Jagoda Kazimierska ★★★★★
Gość bardzo pomocny wracałem ze Szwecji busem usterka przewodu paliwowego wysokiego ciśnienia goście po godzinach pracy zrobili 40km do Opola my pojechali po części na ostatnią chwilę przed zamknięciem także wszystko sprawnie poszło i po 6 godzinach dalej w drogę.Dzięki panowie jeszcze raz .Stalowa Wola pozdrawia
-
Gabriela Kowalska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu. Pan mechanik zawsze zwraca uwagę na to, by klient nie ponosił niepotrzebnych kosztów. W porównaniu do innych miejsc naprawy są czasem nawet dwa razy tańsze, a dodatkowo oferowana jest pomoc w znalezieniu tańszych, ale równie dobrych zamienników. Profesjonalizm, uczciwość i troska o klienta – zdecydowanie polecam! Jak na razie korzystałam dwa razy, wymiana bloczków hamulcowych i naprawa pompy od hamulców i problem z baterią (diagnostyka i skasowanie błędu).
-
Dzon Korniszon ★★★★★
Polecam tego mechanika. Z dość sporym wyciekiem benzyny przyjął auto bez kolejki i ogarneli to w 2 dni. Jak narazie 2 razy korzystałem i wszystko na 5.
-
Joanna G ★★★★★
Pan Jacek najlepszy mechanik. Od wielu lat korzystam z usług pana Jacka, zawsze wszystko jest zrobione szybko i sprawnie. Pan Jacek doradzi i nie zostawi z problemem . Po za tym w warsztacie panuje przyjazna atmosfera. Polecam wszystkim ten warsztat. Zadowolenie 100%.
-
Natalia Hudaczek ★☆☆☆☆
Pomylił Pan kolejność, tarcze były przy okazji. Klienta należy słuchać z uwagą. A co do tej tarczy (osłony), to inny, lepszy mechanik do skorodowanej tarczy sprężyn nie montował. Wiedział, że nie ma sensu tego robić o czym mnie poinformował. Pan mi o konieczności wymiany powiedział przy odbiorze auta, a nie w trakcie serwisu. Zapewniał Pan, że auto zrobione i można odebrać więc nie wiem czemu Pan twierdzi, że nie to ja nie chciałem wymienić tej części na nową. Temat tarcz hamulcowych jest nie do dyskusji, bo ja tanizny nie montuje, wolę poczekać aż przyjdą porządne niż te, które akurat były dostępne. Na koniec dodam jeszcze, że szczęki hamulca postojowego mają się dobrze i nie wymagają wymiany. W Auto-Expert z uśmiechem i zadowoleniem zostawiłem 400 zł za wykonaną solidną i rzetelną pracę. Nie pozdrawiam.
-
M Hudy ★☆☆☆☆
Nie polecam i wyjaśniam czemu. Po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu godziny podstawienia auta (9:00) podjechałem samochodem pod warsztat. Zostałem zapewniony, że do południa będę wiedzieć co z autem jest nie tak. Do godziny 15 nie doczekałem się telefonu więc zadzwoniłem sam. Auto jeszcze nie było oglądane. Później mechanik sam się ze mną skontaktował, wyjaśnił co jest nie tak (chodziło o jakąś błahostkę) i powiedział, że auto na jutro po południu będzie gotowe. Takie przeciąganie i opóźnienie idzie jeszcze zrozumieć choć skoro ma się dużo innej pracy to nie powinno się dokładać sobie kolejnej wiedząc, że się nie wyrobi ze wszystkim na czas. Ale najlepsze dopiero się wydarzyć miało. Autem "sprawnym" nacieszyłem się raptem jeden dzień, usterka znów dała o sobie znać i to ze zdwojoną siłą. Przedzwoniłem i poinformowałem o zaistniałej sytuacji, a w odpowiedzi uzyskałem, że Pan mechanik nie ma czasu. Za serwis u Pana Kadłubowskiego zapłaciłem 50 złotych. Udałem się do innego mechanika, który mnie zaskoczył. Pokazał mi rzekome nowe części zamontowane przez Pana Kadłubowskiego, które to były stare tylko niechlujnie wciśnięte na swoje miejsce (chodziło o sprężynki przy hamulcu postojowym). Wymiana ich wymaga ściągnięcia piasty co nawet nie zostało zrobione, a sam zestaw naprawczy kosztuje więcej niż 50 zł nie mówiąc już o robociźnie. Podsumowując zapłaciłem, za półtora dnia przetrzymywania auta na parkingu. Teraz i nie mam auta i płacić za serwis muszę jeszcze raz. Dlatego nie polecam tego mechanika nikomu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MECHANIKA POJAZDOWA KADŁUBOWSKI JACEK?
MECHANIKA POJAZDOWA KADŁUBOWSKI JACEK znajduje się przy Trzech Kotwic 11m, 49-300 Brzeg, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MECHANIKA POJAZDOWA KADŁUBOWSKI JACEK?
Można skontaktować się z MECHANIKA POJAZDOWA KADŁUBOWSKI JACEK pod numerem +48 500 416 099
Jak można dotrzeć do MECHANIKA POJAZDOWA KADŁUBOWSKI JACEK?
Do MECHANIKA POJAZDOWA KADŁUBOWSKI JACEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku