Opinie

  1. Fiksiniksi ★☆☆☆☆

    Kebab stantard zamówiony z sosem, którego tam nie było. Jak go jadłem to czułem jak bym jadł jakąś surówkę a nie kebaba

  2. ffggfyjvf hcdhj ★★★★★

    Bardzo dobry kebab zamawiam go od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem czasem tylko obsługa coś źle zrozumie ale nie ma kłopotu ze zwrotem itp. mięso bardzo dobre polecam

  3. Dawid G ★★★★☆

    Kebab przyzwoity, proporcjonalna ilość mięsa i warzyw. Obsługa bardzo miła :) Czas oczekiwania ok. Wielkość tortilli bez zastrzeżeń.

  1. Gregor Kurov ★★★★★

    Niezmiennie najlepszy kebab. Przyjeżdżam z Wawy, tam wybór ogromny, ale ogólnie jako danie kebab na talerzu ten brzeski najbardziej mi podchodzi jeżeli chodzi o mięso. Więc jak jestem, to kupuję prawie codziennie.

  2. Michał Witukiewicz (Michał) ★★★★★

    Bardzo dobre mięso i sosy. Ładnie urządzony lokal, przestronny. Duża tortilla z samym miesem tylko 31zł, dobry deal. Polecam z sosem na ostro z Ayranem.

  3. Paulina ★☆☆☆☆

    Dziś bardzo się zawiodłam,zamówiony został kebab na talerzu(same frytki i mięso) na wynos frytki albo smażone na starym śmierdzącym oleju albo smażone po raz drugi bo zapach i ilość oleju jakim były nasiąknięte frytki aż odrażające a naprawdę lubiliśmy to miejsce,przy poprzednim właścicielu nigdy nie narzekaliśmy,kupując jedzenie liczę że je zjem a nie wyrzucę.

  1. Hambi TV ★★★☆☆

    Kebab bardzo średni. Na szybko jest OK ale drugi raz bym nie wrócił. Sos czosnkowy słabo wyczuwalny, ogólnie kebab zjadliwy ale jakiś taki nijaki.

  2. Kacper Malinowski ★★☆☆☆

    Samo w sobie miejsce jest mega o tyle kebab już niekoniecznie. Po odebraniu upragnionego kebaba moim oczom ukazał się kebab z piekła rodem w wersji kanapkowej. Kebab tragiczny, po wyrywany, frytki wypadające z bułki. Podsumowując: Tragedia.

  3. Anna Trzask ★☆☆☆☆

    Czy ilość mięsa jest adekwatna do ceny? Sami oceńcie. Mam wrażenie, że jem samą kapustę. Więcej nie skorzystam. Edit na odpowiedź właściciela dodaje potwierdzenie zakupu u Was- może lepiej czasem zamilknąć i przyznać się do błędu?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Istanbul kebab?

Istanbul kebab znajduje się przy Robotnicza 2, 49-300 Brzeg, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Istanbul kebab?

Można skontaktować się z Istanbul kebab pod numerem +48 729 219 490

Jak można dotrzeć do Istanbul kebab?

Do Istanbul kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements