W trasie do opola dzisiaj z Wrocławia. Na A4 złapałem flaka w tylnym prawym kole. Zjechałem z trasy. Państwo z firmy Wan Gum przyjechali do mnie busem odkręcili koło pojechali do zakładu pracy i już po pracy wykonali usługę / naprawę i przyjechali z powrotem wkręcić mi koło. Jestem osobą niepełnosprawną I taka pomoc jest bardzo empatyczna i dobra. Dziękuję. Jestem do zgodnie Wdzięczny za okazane serce.
Zdjęcia
Opinie
-
tomasz jakub sysło ★★★★★
-
Jolanta Suwińska ★☆☆☆☆
Z własnego doświadczenia zdecydowanie odradzam i nie polecam tego warsztatu. Sytuacja z dzisiejszego dnia, naprawione koło wróciło z porysowaną felgą. Zgłaszając ten fak, spotkałam się z bardzo negatywną postawą "szefa" warsztatu. Zaprzeczył , że uszkodzenie powstało w tym warsztacie. Zachował się nieuczciwie i lekceważąco wobec klienta. Omijać szerokim łukiem ten warsztat.
-
Ania Suwińska ★☆☆☆☆
Nie polecam, oddałam koło do naprawy i niestety odebrałam je z przerysowaną felgą. Zgłoszenie problemu nie przyniosło efektu, bo firma nie poczuwa się do winy. Szkoda, bo liczyłam na uczciwe podejście do klienta.
-
Johny Bravo ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi. Na tyle, że akceptuję cenę o której inni piszą, że drogo i odrobinę lekceważące podejście do klienta.
-
Odwiedzający ★☆☆☆☆
Nie polecam, ceny wysokie, właściciel nie szanuje klienta.
-
MotoDario ★★★★★
Polecam ten warsztat samochodowy. Już dużo lat oddaję tam swoje auta i jestem bardzo zadowolony.
-
Xa Xo ★★☆☆☆
Drogo to raz a dwa że po wymianie sworznia zbieżność nie została ustawiona ( mimo że w fakturze było za nią policzone ) i po pół roku jazdy dwuletnie opony na przodzie nadają się do śmieci ... Gdyby nie przegląd jeździła bym tak do póki opona by strzeliła...
-
mlynekm11 ★☆☆☆☆
Wymiana oleju to jakaś pomyłka. Samochód odstawiony na godzinę 9:00. Zakończono wymianę o godzinie 10:03. Na pytanie po 50 min czy jeszcze długo to potrwa, "szef" stwierdził że przecież nie pogoni pracownika i pracownik cały czas to robi. Godzina na zmianę oleju wydaje mi się mocno przesadzona. Może i to bym przetrzymał gdyby nie fakt że auto po odbiorze miało 20 parę kilometrów więcej niż przed usługą. Nie jest to moja pierwsza wymiana oleju ale pierwsza gdzie ktoś pojeździł sobie moim autem. No tak raczej być nie powinno, tym bardziej bez mojej wiedzy. Skoro nie ogarniają usługi w normalnym czasie powinni informować klienta o tym. Polecam omijać szerokim łukiem.
-
Bogdan Olszewski ★★★★☆
Naprawa opony, załatwiona w 30 minut od 8:15. Złapałem gwoździa w bok opony, ale mimo to udało się go jakoś naprawić, zobaczymy czy opona jeszcze pojeździ.. Serwisant prawidłowo napompował oponę do 2.4 bara przed ponownym montażem koła. Cenowo jest ok, ale spodziewałem się trochę mniej - 95 zł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wan-Gum?
Wan-Gum znajduje się przy Słowackiego 4b, 49-200 Grodków, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wan-Gum?
Można skontaktować się z Wan-Gum pod numerem +48 774 154 545
Jak można dotrzeć do Wan-Gum?
Do Wan-Gum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku